АлкоголізмЛечение алкоголизма в Хмельницком

Алкоголізм і наркотична прихильність вносять свою лепту в соціальне життя кожної людини. Часто люди з даними проблемами, соромлячись свого стану, намагаються лікуватися вдома, що часто не призводить до позитивного результату. Такий стан речей, повністю деморалізує хворої людини, що він перестає чинити опір і віддає своє життя смертельному недугу.

Де проводять лікування алкоголізму в Хмельницькому? Які послуги надає Наркологічний центр «Життя» для людей з алкогольною залежністю? Чи передбачено анонімне лікування від алкоголізму в НЦ «Життя» в місті Хмельницький? З чого починається лікування і яка гарантія, що алкоголік не зірве після проведеної реабілітації? Що це за хвороба – алкоголізм?

Алкоголізм – що це таке?

Залежність від вживання спиртних напоїв, що призводить до серйозних фізіологічних і психічних відхилень – це захворювання називається алкоголізм. Беручи постійно спиртні напої, людина отримує алкогольну залежність. При цьому вона має два види:

 • психологічна;
 • фізіологічна.

Кожна з двох алкогольних залежностей, має свої ознаки і несе людині індивідуальну симптоматику. Фізіологічна залежність від алкоголю характеризується появою похмільного синдрому, що служить основною ознакою її розвитку. Для психологічної залежності, основними ознаками залежності стають психічні відхилення, агресія, суїцидні дії. Лікарі ділять алкоголізм на дві проблеми:

 1. Щоденне вживання спиртних напоїв з неможливістю зупинитися через абстиненції.
 2. Проблема друга, на яку звертають увагу – вживання спиртного не щодня, але з втратою самоконтролю, що часто призводить до скоєння злочинів.

Вплив спиртного на мозок людини

алкоголізм у ХмельницькомуАлкогольна продукція складається з простого з’єднання молекул вуглецю, азоту, гідроксилу. Цього достатньо, щоб дана хімічна формула має простий вигляд, дуже значний вплив на мозкову активність, через купірування нейромедіаторів в корі головного мозку. Це дає сильну втрату реакції і своєрідне гальмування дій людини, прігнетает інтелектуальну роботу мозку.

При відмові від вживання, в мозку залежної людини вивільняється глутамату, що призводить до сильного збудження, судом, розвитку алкогольного психозу, появі «білої гарячки». Це загальні ознаки початку появи абстинентного синдрому. Які слідом тягнуть за собою, негативний вплив на внутрішні органи і руйнування психоемоційного стану людини.

Лікування анонімно і послуги НЦ «Життя»

Кожен залежний від алкоголю людина, відчуває свою провину і відповідальність за своє патологічний стан, боячись розголосу на роботі або в середовищі соціального проживання. Наркологічний центр «Життя» в Хмельницькому, практикує анонімне конфіденційне лікування від пороку алкогольної залежності. Записатися на консультацію або прийом, можна по черговим контактними номерами телефону або через офіційний сайт НЦ «Життя».

Додатково, Наркологічний центр «Життя», надає послугу – «нарколог на будинок», що дає змогу залежним від алкоголю людям отримати консультування в домашній обстановці, зняти абстиненцію і так далі.

Так як хворий на алкоголізм людина не завжди погоджується на лікування від пороку, фахівці НЦ «Життя», розробили програму «інтервенція», що дає алкоголіку усвідомити свою проблему і прийняти самостійне рішення на проходження реабілітації. Тепер більш детально про послуги.

Послуга – нарколог на будинок

Беручи щодня алкоголь, людина отримує важке психологічне і фізичне напруження. Вивести його з цього стану можуть тільки професійні наркологи та психологи, при цьому всі заходи проводяться на дому, включаючи детоксикацію організму, виведення зі стану запою, зняття алкогольного психозу.

По приїзду фахівців НЦ «Життя», досвідчені співробітники проводять огляд підопічного і приймають рішення про проведення домашньої реабілітації або необхідної госпіталізації. За яких обставин, послуга «нарколог на будинок», стане необхідна:

 1. Потрібне термінове протверезіння людини.
 2. Висновок зі стану запою, так як самостійно це не вийде.
 3. Зняття похмілля.
 4. Купірування абстинентного синдрому.
 5. Боротьба з алкогольним психозом.
 6. Проведення детоксикації.
 7. Кодування від тяги до алкогольної продукції.
 8. Лікування початковій стадії алкоголізації.
 9. Всі перераховані процедури не виліковують повністю від алкоголізму, але істотно полегшують наслідки від вживання спиртного.

Навіть після кодування, людині потрібно психологічне закріплення отриманої установки в Наркологічному центрі «Життя», що дасть додаткову впевненість в повній відмові від алкогольної продукції.

«Інтервенція» – послуга переконання

Чи не кожен алкоголік здатний прийняти правильне рішення і почати лікування від спиртової залежності. У цьому винне його зруйноване психоемоційний стан. Розроблена система фахівцями Наркологічного центру «Життя», створить чітку мотивацію на самостійне рішення алкоголіка, почати реабілітацію від смертельного пороку залежності. Для замовлення даної послуги, родичам підопічного, потрібно приготуватися:

 1. Визначити постійне час знаходження будинку хворої людини.
 2. Приготувати необхідні речі для госпіталізації алкоголіка.
 3. Створити умови для проведення процедури, прибравши при цьому сторонніх людей.
 4. Простежити, щоб алкоголік на момент приїзду групи фахівців не був під впливом алкогольної продукції.

Правильний і покроковий підхід до душі хворої людини, дасть можливість алкоголіку прийняти рішення самостійно про лікування, що збільшує шанс на позитивний результат реабілітації. Адже при відсутності бажання хворого на лікування патології, все методи не принесуть користі, а лише погіршать стан людини.

Етапи лікування від алкоголізму в НЦ «Життя»

лікування від алкоголізму в ХмельницькомуЗахворювання алкоголізм, підкрадається непомітно, поступово знищуючи психічне і фізичне здоров’я. Всі стадії захворювання, тяжкі. Спочатку переважає нестримне бажання випити спиртне, щоб вирішити деяку психологічну проблему, потім збільшуються дози і частота прийому, розвивається похмільний синдром.

Розвинена толерантність від постійних вживань, призводить до поступового збільшення фортеці і кількості спиртного напою. Людини вже перестає хвилювати тимчасової поріг прийому, що призводить до повного соціального знищення особистості. У цій ситуації, на допомогу прийдуть професіонали Наркологічного центру «Життя», адже без допомоги ззовні, проблему алкоголізму не вирішити. Як проводиться лікування?

Крок перший – діагностика

Проводячи перший крок, фахівці наркологи та психологи НЦ «Життя» в Хмельницькому, роблю діагностування по клінічній картині і лабораторних дослідженнях. При цьому отримані ці результати не замінюють собою виставлений діагноз, а підтверджують. Це дає можливість визначити, що з людиною: побутове пияцтво або патологія алкоголізму. Наведемо деякі симптоми алкоголізму:

 1. Нав’язливе бажання пригубити алкоголь.
 2. Втрата контролю, над кількістю випитого (п’ю поки не вип’ю все).
 3. Відсутність захисної реакції організму (блювання).
 4. Провали в пам’яті, після застілля.
 5. Астенічний синдром (млявість, слабкість м’язової системи, головний біль, відсутність інтелектуальної роботи мозку).
 6. Порушення сну.
 7. Відсутність бажання їсти.
 8. Розвиток абстинентного синдрому.
 9. Судоми.
 10. Стан запою.
 11. Алкогольний психоз.

Додатково до ознак алкоголізму відносять соціальне становище людини і розвинений егоїзм. Все це в купе дає правильну оцінку стану людини.

Крок другий – детоксикація і купірування абстиненції

детоксикаціяЦей крок проходить під цілодобовим наглядом фахівців, так як вимагає проведення очищення організму від шкідливих алкогольних токсинів. Проводяться спеціальні програми психологічної допомоги, ставляться крапельниці з правильно підібраною розчином, в залежності від стану людини. Це знімає ризики побічного впливу на організм при наданні допомоги. Додатково прописуються заспокійливі препарати, проводяться психологічні тренінги, вивчається штаті Міннесота система оздоровлення.

Третій крок – відновлення організму

На даному етапі, проводиться відновлення імунної системи, очищення організму за розширеним авторськими програмами оздоровлення. Для цього прописуються фізіотерапія, масажні процедури, озонотерапія, акупунктура, Китайська народна медицина. Тільки відновивши частково здоров’я підопічного, можна переходити до психологічної стороні лікування.

Четвертий крок – психологічне лікування і адаптація до соціуму

Для лікування алкоголізму, спеціалісти Наркологічного центру «Життя», розробляють індивідуальну авторську програму. При цьому береться до уваги стан хворого і його психологічні навички, психіка, фізичні можливості. Особлива увага приділяється програмі Міннесотського оздоровлення «12 кроків».

Правильно підібравши курс реабілітації, в залежності від індивідуальних особливостей людини, істотно скорочується час лікування і збільшується відсоток видужань. Людина після проведення четвертого етапу, отримує чітку мотивацію на повне припинення вживання алкоголю, змінює життя на краще, з’являється прагнення змінити соціальне проживання.

Тривалість програм реабілітації від алкогольної залежності

Для більш ефективного лікування, фахівці Наркологічного центру «Життя», пропонують авторські програми лікування «під ключ». Де в залежності від стану хворого людини, пропонуються методи:

 1. Експрес допомогу, розрахована на 7-14днів. Ця програма підходить особам з початковою стадією алкоголізації організму.
 2. Програми тривалого лікування. Ці програми розраховані на 3-8 тижнів. Де основною роботою з підопічним людиною займаються психологи, наркологи, терапевти. При цьому лікування несе гарантію повного одужання від алкогольної залежності, покращення фізичного і психічного здоров’я, проведення тренінгів успішності і психологічних прийомів захисту від негативного впливу.

Великий досвід дипломованих і ліцензованих співробітників НЦ «Життя», в поєднанні з розробленими авторськими програмами оздоровлення, допоможуть побороти алкогольну залежність і повернуть людину здоровою в соціальний світ проживання.