АлкоголізмЛечение алкоголизма в Ивано-Франковске

Алкоголізм – хвороба яка лікується. Про це можна говорити з упевненістю, ознайомившись з програмами Наркологічного центру «Життя» в Івано-Франківську.

 • Як відбувається лікування алкоголізму в НЦ «Життя»?
 • Які програми використовуються для оздоровлення хворої людини?
 • Які плюси і мінуси в методах лікування алкоголізму в Івано Франківську?

Реабілітація від алкоголізму та її етапи в НЦ «Життя»

Лікування від алкоголізму в Івано-ФранківськуЛікування від алкоголізму в Івано-Франківську, проводиться Наркологічним центром «Життя» – серйозний і правильний крок до одужання. Основна частина пропонованих для лікування програм і систем, є авторськими напрацюваннями фахівців центру. В залежності від етапу реабілітації, їх застосування приносить прискорений варіант зцілення від алкогольної пристрасті.

Для того щоб повернутися до нормального життя, потрібно пройти три етапи лікування від алкогольної залежності:

 1. Перший етапдетоксикація організму. Фахівці НЦ «Життя» в Івано-Франківську, виводять підопічного зі стану запою, знімають абстинентний синдром і фізіологічну залежність вживання. Це початкова «база» реабілітаційних заходів від алкогольної пристрасті, без проведення якої терапія не приносить позитивних плодів.
 2. Другий етап – стаціонарне лікування алкоголізму. Після першого етапу реабілітації, людина має вироблений мотив на повне припинення прийому алкоголю. Тому другий етап зміцнює впевненість у повній відмові від спиртної продукції і знімає психологічний потяг до алкоголю.
 3. Третій етап – закріплює реабілітація від алкогольної залежності. На цьому етапі, хворого готують до самостійного проживання в соціальному світі, який штовхнув його на вживання алкоголю, зміцнюють психоемоційний стан, виробляють «захист» від можливих зривів на прийом алкоголю.

Додатково під кожен етап, проводять індивідуальні авторські методи лікування залежності, використовують програмну систему психологічного оздоровлення «12 кроків», психологічні тренінги.

Співробітники Наркологічного центру «Життя», розуміють, що лікування патології залежності, вимагає психологічного спокою підопічного. Тому клієнтам надаються кімнати проживання сучасного зразка, де є все необхідне для життя. Це повністю розслаблює психологічний стан.

Харчування здійснюється суворо за графіком, прописаному дієтологами центру. Смачна і корисна їжа, повністю прорахована на предмет калорійності і корисних речовин. Це покращує стан організму, прискорює процес самовідновлення внутрішніх органів людини.
ентр життя лікування алкоголізмулікування алкоголізму франківськлікування алкоголізму центр реабілітації

Програма «Інтервенція» від НЦ «Життя»

Примусово лікувати людину, яка має алкогольну залежність – заборонено законодавством України. Тому, фахівцями Наркологічного центру «Життя» в Івано-Франківську, розроблена програма «інтервенція». Дана програма здатна виробити стійке, але тимчасове бажання хворого почати реабілітацію від пороку залежності.

Вона проводиться одноразово, після чого підопічний самостійно приймає рішення на лікування від алкогольної тяги і відправляється в Наркологічний центр на терапію.

Замовити послугу можна залишивши заявку на офіційному сайті Центру, або за контактними телефонами. При цьому необхідно відповісти на деякі питання спеціаліста:

 1. В який час хвора людина перебуває вдома?
 2. Можливо забезпечити повний спокій і відсутність сторонніх людей на проведенні послуги.
 3. Чи страждає хворий чоловік нападами абстиненції, і який стаж вживання спиртного має?
 4. Який психічний стан хворого?

Після чого, призначається час відвідування хворого  фахівцями НЦ «Життя». Особлива умова, необхідне від родичів алкоголезависимогої людини – родич не повинен бути під впливом спиртний продукції в момент проведення програми «Інтервенція».

Послуга «нарколог додому» від НЦ «Життя»

Яку допомогу надає людині, замовлена послуга «нарколог додому»:

 • виводить зі стану запою;
 • знімає абстинентний синдром;
 • проводить детоксикацію організму в домашніх умовах;
 • знімає алкогольний психоз;
 • проводить кодування від алкогольної залежності.

При цьому проводиться робота з родичами підопічної людини, які отримують рекомендації здатні зняти психоемоційне напруження з хворого.

Анонімність лікування

Лікування алкоголізму івано франківськБагато носіїв алкогольного захворювання соромлячись свого стану, неохоче звертаються за допомогою до фахівців наркологів та психологів. Причина проста – боязнь розголосу своєї проблеми і стану.

Наркологічний центр «Життя», підходить до кожного клієнта строго конфіденційно і застосовує систему анонімності лікування. Навіть при первинному консультуванні, не потрібне пред’явлення паспорта і допускається використання вигаданих імен і настановних даних.

Вартість лікування алкогольної залежності

Багато хто помилково вважають, що звертаючись в Наркологічний центр «Життя», надання послуг буде коштувати неймовірних фінансових витрат. Це помилкова думка. Вартість визначається в залежності від необхідних індивідуальних призначених процедур, використання діагностичних заходів, проведення фізіотерапії.

Звернення за допомогою в Наркологічний центр «Життя» – шанс повернутися здоровою людиною в середу соціального проживання.Співробітники Наркологічного центру «Життя» в Івано-Франківську, це фахівці з великим досвідом роботи, що показує хороші результати лікування.