Без рубрикиЛечение алкоголизма в Луцке

Алкоголізм – захворювання психологічного виду з елементами генетичної складової. Розвиток фізіологічних ознак даної патології, можна спостерігати в той момент, коли мозок людини починає сприймати вживання алкоголю, як необхідність для підтримки роботи організму. Такий стан вимагає термінового втручання психологів і наркологів, без яких алкогольну патологію не вилікувати.

 • Хто проводить лікування алкоголізму в Луцьку?
 • Які методи лікування від алкоголізму використовуються в Наркологічному центрі «Життя»?
 • Чому терапія від алкогольної залежності вдома не приносить користі і необхідного результату?

Лікування від алкоголізму і залежності

Лікування від алкоголізму в ЛуцькуЛюдина з алкогольною залежністю приносить багато неприємних моментів у соціальне життя родичів, близьких людей. Сильно розвинена тяга вживання спиртного, повністю знімає з людини моральні норми, психологічне розуміння, що можна робити, а що ні. В цьому стані, постраждалий від даної патології, несе сильну загрозу не лише своєму здоров’ю, а й оточуючим його людям.

З цієї причини, лікування алкоголізму в домашніх умовах не рекомендується. На додачу, розвинена абстиненція, яка настає від порушень тимчасового інтервалу прийому спиртного, надасть побічний вплив на організм людини. Без допомоги фахівців, цей порок не вилікувати.

Наркологічний центр «Життя», проводячи лікування алкоголізму в Луцьку, використовує загальні етапи оздоровлення, при цьому застосовує:

 • авторські програми терапії алкозалежності;
 • “12 кроків” – систему зцілення;
 • психологічні тренінги відновлення.

Терапія від алкоголізму в Луцьку проходить в три етапи:

 1. Детоксикація людського організму.
 2. Проведення реабілітації.
 3. Допомогу в адаптації до соціального світу проживання.

Всі етапи лікування від алкоголізму в Луцьку, розбавляються новітніми розробками в галузі психології та наркології. При цьому лікування алкоголізму  в Луцьку  у Наркологічному центрі «Життя» – анонімний та конфіденційний захід. Більш детально про етапи лікування:

Детоксикація від алкогольного отруєння

детоксікація від алкоголізму в ЛуцькуЗгідно зібраної статистики і реальній картині, хвора на алкоголізм  людина приходить за допомогою в момент розвиненою абстиненції. Що значить абстиненція?

Абстиненція – синдром відмови від вживання, що виникає при відсутності в організмі, що стали необхідними для роботи внутрішніх органів, токсичних речовин. Абстиненція приносить людині:

 • психічні розлади;
 • порушення роботи внутрішніх органів;
 • «ломку» психічного і фізичного вигляду;
 • порушення мозкової активності і втрату контролю над психоемоційним станом.

Тому першим кроком до повного зцілення, стає очищення організму від токсинів і купірування абстинентного синдрому.

Перший етап лікування від алкогольної залежності і детоксикації включає в себе:

 • застосування крапельниць з правильно підібраними розчинами, які не шкодять здоров’ю підопічної людини;
 • використання авторських програм оздоровлення організму і психоемоційного стану;
 • початковий етап вивчення програми психологічного курсу «12 кроків»;
 • індивідуальна робота психотерапевтів та наркологів;
 • цілодобове спостереження за станом пацієнта.

Залежно від «стажу» вживання алкоголю, перший етап проходить від 7 до 21 дня. При цьому повністю купірується фізична залежність прийому спиртного. Тільки після цього, підопічний починає проходити основну програму психологічного відновлення.

Реабілітація алкоголізму в НЦ «Життя»

лікування алкоголізму ЛуцькПроведена детоксикація організму не є лікуванням. Це тільки перший крок до повного одужання людини і зняття фізичної залежності від алкоголю. Основна проблема – психологічна залежність, яка купується на другому етапі лікування.

Підходячи до кожного клієнтаіндивідуально, призначаються програми психологічного відновлення, підбирається потрібна фізіотерапія, проводиться покрокова система одужання «12 кроків». Додатково ведеться робота над підтримкою психоемоційного стану в тонусі.

Для проживання в період реабілітації від алкогольної залежності, клієнтам пропонують комфортабельні кімнати з усім необхідним для життя. Комфорт і затишок – метод психологічної підтримки клієнта, який дає можливість зайнятися своїм здоров’ям і не озиратися на матеріальні проблеми.

Харчування в період реабілітаційних заходів, так само носить корисний та оздоровчий характер. Воно призначається залежно від стану хворого і повністю прораховується за кількістю корисних мінералів і мікроелементів. Що не навантажує організм зайвими калоріями, і прискорює процес самовідновлення.

Адаптація до соціального життя і допомогу після лікування

Цей етап важливий тим, що підготує людину до повернення в середовище проживання, що стала причиною алкоголізму. Тому правильний підготовчий захід, створить умови стійкості і міцної мотивації на життя без спиртних напоїв.

Авторська програма адаптації до світу соціального проживання, розроблена фахівцями Наркологічного центру «Життя», що дає можливість виключення рецидиву вживання і зміцнить психологічний бар’єр неприйняття алкоголю.Додатково, перед випискою підопічного, психологи НЦ «Життя», створюють карту індивідуальних відвідувань психологічних тренінгів, семінарів, курсів зміцнення мотивації.

Згодом, кількість необхідних відвідувань НЦ «Життя» йде на зменшення, що в кінцевому підсумку створює картину правильного розвитку людини.  За необхідності, НЦ «Життя», розглядає допомогу в пошуку роботи, зміні місця проживання.