Алкоголізмлечение алкоголизма в тернополе

Вживаючи спиртні напої у свята і вихідні дні, не всякий замислюється, що з цим захопленням приходить серйозне захворювання – алкоголізм. Згодом, розпивання алкоголю призводить до появи залежності, яку самостійно вилікувати неможливо.

Розвинуте психічне і фізіологічне пристрасть, приносить серйозні наслідки здоров’ю людини, а породжений абстинентний синдром, можуть зняти тільки професійні наркологи або психотерапевти. Хто проведе лікування від алкоголізму в Тернополі? Як відрізнити алкоголіка зі стажем від побутового п’яниці? Які рекомендації можна дати родичам залежного від алкогольної продукції людини? На які етапи ділить лікування алкоголізму Тернопіль НЦ “Життя”?

Реабілітація від алкоголізму в НЦ «Життя» – Тернопіль

Лікування від алкоголізму в ТернополіЗ точки зору офіційної медицини, алкоголізм є серйозним патологічним захворюванням, яке супроводжується психічними відхиленнями і руйнуванням організму. Людина, що зловживає спиртним, стає хімічно залежним, так як токсини і шкідливі речовини стали необхідні для організму і включилися в обмін речовин, без яких відбувається збій і відмова роботи внутрішніх органів.

Наркологічний центр «Життя» проведе професійне лікування алкоголізму в Тернополі. При цьому звернення за допомогою є анонімним і суворо конфіденційним, що полегшує повернення в соціальну струмінь життя після реабілітації.

Часто хворі люди не погоджуються на лікування алкоголізму в Тернополі через нерозуміння потрібності даних заходів. Проблема в тому, що уражене психоемоційний стан хворого, не бачить реальної проблеми свого важкого стану. Для таких пацієнтів, співробітники НЦ «Життя», розробили психологічну програму – «інтервенція». Дана програма, дає шанс хворій людині усвідомити плачевний свій стан і прийняти власне рішення на реабілітацію в Тернополі. Другою причиною стає незнання, як буде проходити терапія, що виробляє – страх, перед невідомістю.

Покрокові дії до та після терапії алкогольної залежності в НЦ «Життя»:

 1. Першим кроком викорінення алкогольної залежності стає звернення за допомогою через заявку на офіційному сайті НЦ «Життя» або за контактними номерами телефонів.
 2. Отримання консультацій психологів і наркологів, де буде складено попередній метод реабілітації від алкогольної залежності. Заочне призначення процедур і методів індивідуальної терапії.
 3. Після утруски всіх питань, проходить призначення на проведення детоксикації (очищення) організму. За необхідності, можлива доставка підопічного на реабілітацію, автотранспортом Наркологічного центру «Життя».
 4. По прибуттю, підопічний проходить призначені індивідуально діагностичні процедури, що покаже ступінь ураження внутрішніх органів і психіки людини. Тільки після цього, підбирається система очищення організму, яка не принесе хворому додаткових ускладнень по здоров’ю.
  При проведенні детоксикації організму, застосовується медикаментозна практика виведення з організму шкідливих речовин і токсинів. Купірується абстиненція і посилюється імунна система людини.
 5. Після карантинного очищення організму і купірування абстинентного синдрому, залежного переводять на стаціонар, де досвідчені психологи та психотерапевти, почнуть використовувати програми Міннесотського оздоровлення (12 кроків), системи психокорекції, авторські методи реабілітації. Лікування від алкоголізму в Тернополі, проходить за індивідуальними програмами терапії.
 6. Додатково проходить робота з родичами підопічного. Вони навчаються поводженню з хворою людиною, принципам психологічної підтримки, що зміцнить бажання залежного на повне вилікування недуги. Іншими словами сімейна терапія, поверне бажання алкоголіка стати частиною сім’ї і затвердить мотивацію на правильне життя без шкідливих звичок.
  Для викорінення недуги алкогольної залежності, застосовуються авторські програми, створені на основі Біо-Психо-Соціо-Духовного розвитку та відновлення всіх життєвих сфер людини. Іншими словами, використовується модель – БПСД.
 7. Проводиться адаптація до соціального світу проживання. Це дає можливість сформувати психоемоційний стійкий стан хворої людини, навчити правильно, приймати «удари долі».
 8. Після повного курсу реабілітаційних заходів, прописуються індивідуальні програми та відвідування психологічних тренінгів, що дає шанс уникнути повторного зриву.

Ці програми і системи лікування від алкогольного пристрасті, приносять чудовий результат і повне одужання від патологічної залежності.

Основне правило в терапії – розуміння самого хворого в необхідності лікування алкоголізму. Це найперший і необхідний крок, адже без його згоди і розуміння свого стану, будь-який вид терапії не принесе необхідний результат.

Як надходити родичам алкоголіка

лікування алкоголюРодичі алкозалежної, часто не знають як себе вести з хворою людиною. Тому існують деякі рекомендації від фахівців НЦ «Життя»:

 1. Чи не обслуговуйте і не бігайте навколо хворого на алкоголізм людини. Це приведе його до повної відсутності розуміння своєї провини.
 2. Чи не пояснюйте алкоголіку, що він зобов’язаний пройти лікування від пороку. Це не призведе до належного результату, а тільки посилить його поведінковий стан, спровокує зворотні дії хворого. Скористайтеся психотерапевтичної програмою від НЦ «Життя» – «інтервенція».
 3. Дайте зрозуміти хворому алкоголізмом людині, що Ви не станете миритися з його захворюванням. Це підштовхне алкоголіка на рішення своєї проблеми.
 4. Поводьтеся з хворою людиною стійко і не бачитеся на його вмовляння і прохання випити. Дайте зрозуміти, що Ви для нього не станете купувати алкогольну продукцію.
 5. Зверніться до фахівців Наркологічного центру «Життя», де правильний і послідовний підхід до лікування врятує рідну людину від пороку алкогольної залежності.