Лікування алкоголізму

You are here:

Лікування алкоголізму у Хмельницькому

Лікування алкоголізму – це система заходів, направлені на виявлення, опрацювання та усунення класифікованих ознак захворювання. Алкоголізм – це хвороба, яка окрім фізичного впливу спричиняє додаткову шкоду у соціальному житті людини. Складнощі у соціальній сфері, в стосунках з рідними і друзями, в кар’єрі. Наркологічний центр у Хмельницькому надає висококваліфіковану допомогу для лікування алкоголізму у Хмельницькому різних ступенів складнощі – лікування пивного алкоголізму і тяжіння до міцних алкогольних напоїв. Ми використовуємо інноваційні методи, які багаторазово довели свою ефективність: діагностика алкоголізму, виявлення психічних розладів та оцінка психологічного стану, детоксикація, терапевтичні групи, підтримка співзалежних, робота з психологом, тощо.

Перші симптоми алкоголізму

Перші симптоми алкоголізмуАлкоголізм не виникає раптово. Він, як полум’я, – потихеньку розгорається, але швидко спалює. Існують стереотипи, що вживання пива не має ніякого відношення до захворювання. Але ця помилка також зруйнувала не одне життя – пивний алкоголізм прогресує і руйнує не менше, ніж залежність від інших напоїв.

Якщо у вас або ваших близьких є ці симптоми, терміново звертайтеся до лікаря.

Безконтрольне вживання алкоголю

Безконтрольне вживання алкоголюОдин з перших симптомів хвороби – втрата контролю над кількістю спиртного. Іноді здорові люди випивають багато зайвого, але вранці це усвідомлюють. При наступному застіллі вони вже стежать за кількістю випитого.

На першій стадії алкогольної залежності людина вже не в змозі контролювати обсяги вживання. В організмі виробляється рефлекс, що змушує вживати все більше і більше. Випивши трохи, залежний починає тверезішати і тягнеться за чаркою, щоб знову захмеліти. І так триває до тих пір, поки він не втратить свідомість, аж адекватність.

Втрата рефлексів

Нормальна реакція здорового організму на надмірне вживання спиртного – блювота. Так спрацьовують його захисні функції, які намагаються позбутися отрути, що надійшла.

На першій стадії алкогольної залежності організм вже не реагує так гостро, тому що захисні рефлекси притупляються і слабшають. Навіть при дуже сильному сп’янінні, у алкоголіка відразу після вживання блювоти не буде. Про початок другої стадії може говорити втрата контролю над сечовипусканням під час сп’яніння.

Переслідує бажання випити

Збільшення тяжіння до алкоголю – симптом, який переслідує залежних на всіх стадіях захворювання. Люди спочатку випивають з приводу, потім шукають привід випити, а потім п’ють зовсім без нього. Незалежно від ситуації і оточення.

Щоб помітити у себе цей симптом, потрібно проаналізувати свої стосунки з друзями. Звичайні зустрічі за інтересами переростають в регулярні буйні п’янки. Коло друзів розширюється, і в нього потрапляють тільки ті кандидати, які не випускають чарку з рук.

У залежного пропадає інтерес до звичних занять і хобі, а з кола спілкування вибувають ті, для кого алкоголізм – не норма життя.

Для частого вживання є виправдання. Залежний вживає, щоб зняти стрес, втому, підняти настрій. Спиртне вживається вранці, до обіду, перед прогулянкою, після важкого дня.

Алкоголь на самоті

Алкоголь на самотіВживання спиртного на самоті ніколи не вважалося нормою поведінки. Алкоголь вживався під час свят і важливих подій. Незначна кількість спиртних напоїв створюють комфортну для спілкування атмосферу – співрозмовники стають трохи більш відкритими і розкутими.

Випивка без компанії друзів і накритого столу, з цієї точки зору, безглузді. А регулярна випивка на самоті – це вже хвороба.

Спроби приховати поведінку

Спроби мовчки пройти повз батьків або чоловіка чи дружини, страх бути викритим, приховування – все це говорить про те, що людина розуміє, що стоїть на шляху до алкоголізму, але не справляється з собою.

Багато залежних заводять у будинку алкогольні схованки, куди ховають спиртне від пильного ока рідних.

Провали в пам’яті – амнезії

Якщо всі п’янки закінчуються сильним сп’янінням, втратою координації рухів, а вранці немає ясної картини, що було вчора під час застілля, то перша стадія алкоголізму вже завершилася. Її змінив другий ступінь захворювання.

Невиправдана агресія

У ситуаціях, які раніше вирішувалися діалогом, з’являються крики, образи, кулаки. Хвора людина, що відчуває постійне бажання випити, просто не в змозі контролювати свої емоції. Часто близькі намагаються не вплутуватися в розмови і суперечки, коли з ними поруч п’яний родич. Вони намагаються мінімізувати кількість скандалів і небажаних наслідків, але в цих ситуаціях необхідно починати лікування алкоголізму.

Позбавлення від алкогольної залежності здатне повернути людину до колишнього способу життя, зберегти сім’ю, врятувати кар’єру. При цьому необхідно саме комплексне лікування у професіоналів, а не спроби застосовувати сумнівні “швидко дієві” методи, якими рясніють інтернет-сайти або газети з оголошеннями.

Важливо пам’ятати, що своєчасна допомога алкоголікам збільшує шанси на швидке одужання і знижує ризик деградації особистості, а також виникнення страшних супутніх захворювань.

Як відбувається лікування алкоголізму у Хмельницькому

Виведення із запою, індивідуальні та групові сеанси з психотерапевтом, стабілізація психіки, допомога у формуванні конструктивної системи особистісних цінностей і мотивування до тверезого життя – ми боремося за здоров’я кожного.

Комплексний підхід та індивідуальне ставлення до хворих дозволяє нам досягати стабільних результатів. Сучасний метод лікування від алкогольної залежності включає в себе комбінацію з різних способів, що призводять в сукупності до повноцінного тверезого життя. Наші фахівці розробили ефективну схему, що включає в себе нове в лікуванні алкоголізму, а також найдієвіші методи зі світових практик.

У складі команди Наркологічного центру “Життя” у Хмельницькому – досвідчені кваліфіковані лікарі-наркологи, психолог, психотерапевт. За період реабілітації пацієнт втрачає інтерес до спиртного, встигає побачити і усвідомити, що в житті є більш цінні сторони.

Лікування алкоголізму в комфортних умовах

Наш реабілітаційний центр знаходиться в мальовничому куточку Західної України у місті Хмельницький. Чисте лісове повітря, спів птахів і високий рівень комфорту допомагають нашим пацієнтам відчути смак справжнього життя, звільнитися від стереотипів, що склалися і цілеспрямовано лікувати алкоголізм.

Для наших пацієнтів організовані:

 • 2-3-місні спальні;
 • кімната з великим телевізором для спільного дозвілля;
 • тренажерний зал;
 • парилка з басейном;
 • тераса з барбекю.

Залежність від алкоголю часто тягне за собою різні захворювання органів травлення. Ми врахували цей момент при створенні нашого центру. Меню при лікуванні алкогольної залежності складається з різноманітних дієтичних страв. Здорове повноцінне харчування також допомагає нашим пацієнтам гідно витримати боротьбу з недугою.

Ціна на лікування алкоголізму в нашій клініці залежить від безлічі обставин. На вартість впливає ступінь захворювання, особливості організму і тривалість курсу. Але вартість не йде в порівняння з наслідками, які бувають при захворюванні. Це – ураження внутрішніх органів, деградація, руйнування сім’ї, кар’єри, системи цінностей.

Переваги лікування алкоголізму у Хмельницькому

Центр надає кваліфіковану допомогу в лікуванні алкоголізму, досягаючи стійких результатів. Нас вибирають багато, тому що тут:

 • досвідчені фахівці;
 • анонімне лікування від алкоголізму;
 • унікальні авторські методи лікування;
 • шанобливе ставлення до пацієнтів;
 • комфортні умови;
 • правильне харчування;
 • повноцінний курс реабілітації;
 • здорова мотивація і коригування системи цінностей;
 • допомога в подальшій соціальній інтеграції.

Допоможіть собі або своїм близьким радіти справжнім перемогам і досягненням, позбувшись від проблеми алкоголізму! Звертайтеся в реабілітаційний центр “Життя” у Хмельницькому, не відкладаючи повноцінне тверезе життя на потім!

Втомилися від проблем? Ми знаємо як їх вирішити!

Наш консультант відповість на всі запитання, та допоможе Вам зробити правильне рішення.

Не відкладайте на потім те, що можливо зробити зараз!

+38 (096) 358-18-30

+38 (093) 102-65-35