Лікування ігроманії у Хмельницькому

You are here:

Комплексне лікування ігроманії у Хмельницькому

лікування ігроманіїЛікування ігроманії здійснюється за тими ж писхологічними рішеннями, що і хімічна залежність. Єдиний захід, що не застосовується під час лікування ігроманії – це медична детоксикація. Ігроманія може співіснувати паралельно з хімічною залежністю, або мати причинно-наслідковий зв’язок з останньою. Це неконтрольований потяг до азартних ігор, який производить до психологічної залежності та потенційної шкоди.

Ігроманія входить до переліку залежностей. І якщо брати за основу той факт, що залежність – це психічне захворювання, то і впоратися з причинами та симптомами ігрмоанії самостійно практично неможливо. Наркологічний центр у Хмельницькому – це колектив досвідчених фахівців, які можуть допомогти позбавити від залежності назавжди. А анонімне лікування допоможе нівелювати будь-які репутаційні наслідки від лікування.

Причини виникнення ігроманії

Захворювання, що бере початок в минулі століття, з страхітливою швидкістю обплутує сучасних людей. Все більше приводів і можливостей, все більше число страждаючих. Основна причина ігроманії – незадоволеність. Людина ховається від проблем, пірнаючи в ірреальний світ, який обіцяє багатство і красиве життя. Що ж штовхає людей в азартні розваги?

 • Самотність. Чим менше тепла і розуміння від інших відчуває індивід, тим більше він прагне заповнити цю чорну діру іграми.
 • Жага легких грошей. Навіть при незначному виграші організм викидає в кров неабияку дозу адреналіну. Тому, відчувши смак перемоги, гравець прагне знову і знову відчути прилив гормонів. Саме цим користуються власники грального бізнесу, “підсаджуючи” людей на спрагу легких грошей.
 • Труднощі в кар’єрі. Досягти успіху в азартних розвагах набагато простіше, ніж отримати професійне визнання. Люди, яких не високо цінують на роботі, можуть шукати себе на терені ігор.
 • Сексуальна незадоволеність. Адреналін, що викидається при перемозі, замінює гормони радості, які виробляються організмом під час повноцінних інтимних відносин.

Азартна залежність піддається професійному лікуванню, але позбутися її без комплексу спеціально спрямованих заходів – неможливо. Важливо, якомога раніше, виявити хворобу і звернутися за кваліфікованою допомогою.

Симптоми ігроманії

ігроманіяДержавна політика орієнтована на контроль за забороною азартного бізнесу. Але елементарна перекваліфікація азартних закладів у комп’ютерні клуби все одно створюють можливість стимулювати ігроманію як суспільне явище. За статистикою, підлітки, які мають досвід вживання наркотиків певний час були захоплені азартними іграми. Тобто, ігроманія передує більш складним формам залежності, і це факт. Азарт, природня схильність до конкуренції є тим, що спричиняє формування залежної, алогічної та неконтрольованої поведінки. Навіть усвідомлення того, що виграти просто неможливо, ігроман все одно продовжує гру. І в дійсності, є залежним не від самого процесу, а від емоцій, ендорфінів, які виникають під час азартних ігр.

Розпізнати в близькому ігромана не завжди буває просто. Людина зазвичай ретельно приховує своє захоплення. Але з часом симптоми ігрової залежності стають більш виразні і настає момент, коли лікувати ігроманію життєво необхідно. Індикаторами цього є:

 • Втрата контролю над часом та різними сферами життя – занурюючись в гру, людина не може зупинитися, забуваючи про інші справи.
 • Поява нав’язливого тяжіння до гри, що домінує над здоровим глуздом, як наркотик.
 • Заперечення залежності і відмова від допомоги.
 • Агресія і дратівливість через неможливість грати.
 • Часті прохання дати або позичити грошей, спроби домашніх крадіжок і обману (місяцями не видають зарплату, позичив приятелеві і т.п.).

Якщо помітили ознаки появи залежності у своїх близьких, або ідентифікували їх у себе, зверніться до спеціалістів. Лікування ігроманії має здійснюватися під професійним наглядом, як і під час лікування алкоголізму або лікування наркоманії.

Центр лікування ігроманії в Хмельницькому

Центр лікування ігрової залежності в Хмельницькому пропонує комплексну програму, спрямовану на поведінкові зміни, образ мислення людини, відновлення соціальних аспектів життя, формування конструктивної системи цінностей.

У центрі працюють кваліфіковані психотерапевти і психологи. Наркологічний центр “Життя” надає допомогу щодо лікування ігроманії у Хмельницькому та інших регіонах України.

Ефективні методи лікування ігроманії

Лікування залежності від азартних ігор передбачає використання тих же методів, що і при боротьбі з алкоголізмом або наркоманією. У нашому центрі застосовується унікальна комплексна терапія, спрямована на поступову зміну поглядів, життєвих цінностей і принципів. Ми побудували свою програму на базі кращих світових методик – 12 Кроків, привнесли в неї власні розробки і отримали комплексний терапевтичний інструмент.

Ми проводимо індивідуальні та групові сеанси клієнтів центру з психотерапевтами, надаємо допомогу у поступовій соціалізації, працюємо зі співзалежними родичами та близькими, інтегруємо до спільноти з підтримки у післяреабілітаційний період.

Лікування ігроманії в комфортних умовах

Ефективне лікування від ігроманії не може тривати кілька днів. Швидкі практики реабілітації залежності як правило закінчуються рецидивами. Курс лікування ігроманії формується в залежності від форми захворювання: чи має місце паралельніх види залежностей – алкоголізм або наркоманія, аналізується психічний стан, писхологічна зацикленість, тощо. Ефективний курс лікування ігроманії складається з декількох етапів, які необхідно пройти повністю. В іншому випадку – це буде лише тимчасове утримання від гри.

В Наркологічному центрі “Життя” створені комфортні умови.

Ми організували для пацієнтів:

 • затишні спальні на 2-3 чоловіки;
 • кімнату спільного проведення дозвілля з великим телевізором і цифровим ТБ;
 • тренажерний зал;
 • парну з басейном;
 • терасу з барбекю для дружнього відпочинку на природі.

Ігроманія – хвороба, яка з’являється найчастіше у самотніх і відсторонених від суспільства людей, які мають дефіцит емоцій та знаходять замінник Тому один з ключових акцентів наша клініка робить саме на роботі з психологом та формуванні соціальних навичок.

Наркологічний центр “Життя” має свої філіали по всій Україні та провадить програму лікування ігроманії, наркоманії та лікування алкоголізму у містах країни:

Лікування наркоманії: як обрати реабілітаційний центр у Хмельницькому?

Програма лікування починається з консультації з психологом. Власне психолог надасть відповіді на всі питання та дозволить визначити індивідуальну программу лікування наркоманії.

До нас звертаються за допомогою, тому що НЦ “Життя” це:

 • Досвідчений кваліфікований персонал.
 • Оперативне реагування.
 • Детоксикація
 • Ефективні методики протидії наркоманії.
 • Умови проживання підвищеної комфортності.
 • Психологічна робота з пацієнтами.

Якщо вас або вашого рідного торкнулася проблема наркоманії, не втрачайте час. Знайте, що її можна вирішити!

Щоб отримати довідку: 

+38 (096) 358-18-30

+38 (093) 102-65-35

Facebook: https://www.facebook.com/zhittya.in.ua/