Лікування ігроманії в Хмельницькому

You are here:

Комплексне лікування ігроманії в Хмельницькому

лікування ігроманіїНестримний потяг до азартних або комп’ютерних ігор притягує цілий комплекс життєвих труднощів. Кар’єрний крах, руйнування сім’ї, безгрошів’я і проблеми з психікою. Зупинитися, здається, практично неможливо.

Цю хворобу називають ігроманію, і вилікувати її самостійно не виходить. Фахівці реабілітаційного центру в Хмельницькому знають, як позбавити від залежності назавжди. А анонімне лікування допоможе надалі стерти ваше минуле повністю і наново переписати життя.

Причини виникнення ігроманії

Захворювання, що бере початок в минулі століття, з страхітливою швидкістю обплутує сучасних людей. Все більше приводів і можливостей, все більше число страждаючих. Основна причина ігроманії – незадоволеність. Людина ховається від проблем, пірнаючи в ірреальний світ, який обіцяє багатство і красиве життя. Що ж штовхає людей в азартні розваги?

 • Самотність. Чим менше тепла і розуміння від інших відчуває індивід, тим більше він прагне заповнити цю чорну діру іграми.
 • Жага легких грошей. Навіть при незначному виграші організм викидає в кров неабияку дозу адреналіну. Тому, відчувши смак перемоги, гравець прагне знову і знову відчути прилив гормонів. Саме цим користуються власники грального бізнесу, “підсаджуючи” людей на спрагу легких грошей.
 • Труднощі в кар’єрі. Досягти успіху в азартних розвагах набагато простіше, ніж отримати професійне визнання. Люди, яких не високо цінують на роботі, можуть шукати себе на терені ігор.
 • Сексуальна незадоволеність. Адреналін, що викидається при перемозі, замінює гормони радості, які виробляються організмом під час повноцінних інтимних відносин.

Азартна залежність піддається професійному лікуванню, але позбутися її без комплексу спеціально спрямованих заходів – неможливо. Важливо, якомога раніше, виявити хворобу і звернутися за кваліфікованою допомогою.

Симптоми ігроманії

ігроманіяДержава ретельно бореться з виникненням спонтанних ігрових закладів, але тим більш цікавим вони іноді здаються для людини. Ігроманія – залежність, яка не обирає вік, стать і стан пацієнта. До неї схильні, як люди, які не знають, чим зайняти вільний час і куди витратити зайві гроші, так і ті, хто не встигає ці гроші заробляти.

Розпізнати в близькому ігромана не завжди буває просто. Людина зазвичай ретельно приховує своє захоплення. Але з часом симптоми ігрової залежності стають більш виразні і настає момент, коли лікувати ігроманію життєво необхідно. Індикаторами цього є:

 • Втрата контролю над часом і різними сферами життя – занурюючись в гру, людина не може зупинитися, забуваючи про інші справи.
 • Поява нав’язливої тяги до гри, що домінує над свідомістю, як наркотик.
 • Невизнання залежності і відмова від допомоги.
 • Агресія і дратівливість через неможливість грати.
 • Часті прохання дати або позичити грошей, спроби домашніх крадіжок і обманів (місяцями не видають зарплату, позичив приятелеві і т.п.).

Не закривайте байдуже очі, якщо помітили ознаки появи залежності у своїх близьких. Майте в собі сили зізнатися, якщо пристрасть до гри не дає спокійно жити вам самим! Лікуватися від хвороби гравців необхідно під професійним наглядом, як і від будь-яких інших захворювань.

Центр лікування ігроманії в Хмельницькому

Центр лікування ігрової залежності в Хмельницькому пропонує комплексну програму, спрямовану на зміну мислення людини, відновлення соціальних аспектів гармонійного життя, формування конструктивної системи цінностей.

У центрі працюють кваліфіковані психотерапевти і психологи, на рахунку яких – сотні зцілених від залежності людей. І всі вони вже живуть по-справжньому! У реальному світі – без ставок, невезіння і боргів.

Ефективні методи боротьби з лудоманією

Лікування залежності від азарту передбачає використання тих же методів, що і при боротьбі з алкоголізмом або наркоманією. У нашому центрі застосовується унікальна комплексна терапія, спрямована на поступову зміну поглядів, життєвих і духовних цінностей пацієнта. Ми побудували свою програму на базі кращих світових методик, привнесли в неї власні розробки і отримали потужний інструмент, який ефективно видаляє пацієнтів від непереборної прірви.

Ми проводимо індивідуальні та групові сеанси з психотерапевтами, міняємо напрям активності пацієнта в конструктивне русло, допомагаємо йому сформувати правильні життєві цілі і зайняти гідну позицію в соціумі.

Лікування ігроманії в комфортних умовах

Ефективне позбавлення від пристрасті до ігор не може тривати кілька днів. Подібні практики закінчуються, на жаль, якнайшвидшим поверненням залежного до старих звичок. Лудоманія, лікування якої повинно включати в себе роботу з різними аспектами захворювання, може бути переможена шляхом тривалої спільної праці лікарів і пацієнта. Це, як правило, питання декількох тижнів – точна швидкість позбавлення залежить від стажу гравця і його психологічних особливостей.

В реабілітаційному центрі “Життя” створені комфортні умови, щоб лікувати ігроманію було морально легко, щоб пацієнт не рвався за межі центру, а спокійно насолоджувався цим життєвим етапом.

Ми організували для пацієнтів:

 • затишні спальні на 2-3 чоловіки;
 • кімнату спільного проведення дозвілля з великим телевізором і цифровим ТБ;
 • тренажерний зал;
 • парну з басейном;
 • терасу з барбекю для дружнього відпочинку на природі.

Ігроманія – хвороба, яка з’являється найчастіше у самотніх і незрозумілих суспільством людей. Тому один з ключових акцентів наша клініка робить на формування дружньої атмосфери в колі пацієнтів і співробітників “Життя”. Ми ненав’язливо вчимо людей спілкуватися, підтримувати, з розумінням і увагою ставитися один до одного. Таким чином, коли лікування ігрової залежності буде позаду, людині простіше буде пройти етап соціальної інтеграції.

Увійдіть в реабілітаційний центр в Хмельницькому з бажанням позбутися від ігроманії та ви вийдете з нього з бажанням жити – жити повноцінно, цікаво, з гідністю!