Наркоманія

Отримуючи від вживання наркотиків, уявне блаженство, людина не замислюється про наслідки такої пристрасті. При цьому виникають ілюзії створюють картинку благополуччя і процвітання, що стає для наркомана сенсом життя. Ні про яке лікування наркотично залежна людина не думає, що призводить до повного руйнування як соціальної, так і моральної сторони життя.

Лікування наркоманії у Львові, здатний професійно провести Наркологічний центр «Життя», де досвідчені співробітники зможуть зупинити і повністю прибрати смертельний порок з життя людини. Лікування від наркоманії у Львові – єдиний правильно обраний шлях до порятунку.

Наркологічний центр допомоги «Життя» – якісне лікування

Лікування від наркоманії у ЛьвовіПовністю і остаточно позбутися від пороку наркоманії допоможе Наркологічний центр «Життя» у Львові. Створений курс реабілітації наркоманії, на базі Європейських систем та програм лікування, проводить успішне оздоровлення організму, створює психологічне неприйняття вживання наркотиків, виробляє нові стандарти і цілі життя.

Тільки за останній час, відсоток одужання від наркотичної пороку перевищив 78% від даних попереднього року, що говорить про успішність застосування новаторських програм терапії. Професійний підхід до лікування пороку, вимагає постійного оновлення отриманих знань і досвіду на проведених семінарах в країнах ЄС, проходження атестаційних заходів, випробування нових авторських програм лікування наркотичної недуги.

Проживання під час проходження реабілітації

Лікуваннянаркоманії ЛьвівНаркоманія – психологічне відхилення людини, тому основною вимогою є надання якісного та затишного проживання в НЦ «Життя». Для цього на території центру знаходяться житлові корпуси з комфортними номерами. У кожному номері, є все необхідне для психологічного спокою постояльців, що дає впевненість у правильному виборі реабілітаційних послуг. Палати проживання розраховані на 3-4 чоловік зі схожими проблемами, що створює психологічний підтекст змагань. Це покращує якість лікування, дотримання розпорядку дня і процедур, повертає бажання жити нормальним життям. Додатково психологи Наркологічного центру «Життя», створюють для постояльців гуртки за інтересами, нові захоплення і цілі.

Сучасний спортивний зал і професійно підготовлені інструктора, розробляють програми фізичного і психологічного відновлення. Тому крім душевного спокою кожен постоялець покращує своє здоров’я. Добре ставлення до хворих на наркотичну залежність, приносить додаткові плоди психологічної підтримки, піднімають втрачену планку розвитку і самовизначення.

Лікування наркоманії в НЦ «Життя» у Львові

Як і будь-яке захворювання, лікування наркоманії у Львові проводиться НЦ «Життя», вимагає правильності і послідовності методів оздоровлення. Виходячи з цього, терапія від наркотичного пороку проходить строго індивідуально і призначається за станом підопічного на поточний момент.

Основні кроки лікування і їх послідовність

  1. Перший крок до одужання – детоксикація організму. Після зарахування на лікування, наркозалежний чоловік проходить повне діагностування, що дає можливість визначення препаратів і методів очищення людського організму. Ускладнюється даний крок, наявністю абстиненції від відмови вживання наркотиків. Перебуваючи під цілодобовим наглядом фахівців НЦ «Життя», процес очищення і «ломки» проходить спокійніше і не створює сильного негативного впливу на організм хворого. Цей етап терапії може тривати від 3-7 тижнів і залежить від загального стану організму, ступеня наркотичного отруєння, стажу прийому наркотичних препаратів.
  2. Другий крок до одужання – психологічне лікування. Наркотична прихильність – розвиток психологічної залежності людини від вживання психотропних препаратів. Процес лікування даної патології важкий і вимагає психотерапевтичних і психологічних методів терапії. Тому професійно підковані психологи, використовуючи власні авторські програми і системи «12 кроків», поступово перероджуються психоемоційний стан людини і створюють умови прийняття самостійного рішення кинути згубну звичку вживання наркотиків. Цей крок вимагає чіткої послідовності і виконання необхідних заходів, створює психологічний бар’єр між людиною і шкідливими пристрастями. Адже всі розуміють, що змусити людину відмовитися від наркотиків – неможливо. Можна тільки підштовхнути хворого на самостійне рішення кинути.

Тільки пройшовши перші два кроки реабілітації, підопічний переходить до третього.

  1. Психологічна адаптація до життя без наркотичних препаратів. Даний крок дуже необхідний і часто ігнорується багатьма наркологічний центр. Ця помилка призводить до того, що після проходження реабілітації, підопічний зривається на повторне вживання наркотиків. Наркологічний центр «Життя» проводить психологічну адаптацію, прописує семінари і курси психологічної підтримки, відвідування яких після наданих послуг лікування зміцнює бажання жити здоровим і щасливим життям без шкідливих звичок. У деяких випадках, за підопічним закріплюються фахівці з цілодобовою зв’язком, що підсилює успішність проведеного лікування і гарантію повної відмови від наркотиків.

Як Зв’язатися з НЦ «Життя»

Для того, щоб потрапити на прийом і первинну консультацію, можна відвідати НЦ «Життя» самостійно або залишити заявку на сайті. Первинна консультація створить розуміння виниклої проблеми, розповість про методи лікування наркозалежних людей, відповість на всі запитання.

Лікування наркоманії в НЦ «Життя» у Львові – правильний вибір надання допомоги своєму родичу.