Наркоманія

Наркотична залежність в Україні набула вигляду епідемії. Це стало можливо завдяки слабкій економічній ситуації в країні і зростаючого психоемоційного напруженя у соціуму. Не залишилися осторонь і благополучні сім’ї, де грошовий достаток привів до вседозволеності і психологічному розслабленню людей. Що підтверджує думку, що наркоманія не вибирає жертв, а вражає всіх громадян, незважаючи на статус і рівень проживання.

Лікування наркоманії в Вінниці, якісно і професійно проводить Наркологічний центр «Життя». Досвідчений обслуговуючий персонал, фахівці наркологи та психологи, знаючи проблематику наркотичної залежності, створюють авторські програми лікування, які відповідають нашій дійсності. Це дає можливість розробляти індивідуальні системи оздоровлення, і проводити лікування від наркоманії в Вінниці більш якісно і прискорено.

Наркоманія

Лікування наркоманії в ВінниціЗгідно з проведеними дослідженнями, наркоманія значно помолодшала. В основній групі вживають наркотики переважають підлітки, молодь до 40 років. Причини такого поширення банально прості:

 • пошук нових емоцій;
 • цікавість;
 • моральна незадоволеність змінами, що відбуваються в соціальному житті;
 • неблагополучна компанія, в якій є наркозалежна людина;
 • стреси на роботі або в особистому житті;
 • соціальна нерівність;
 • і багато чого іншого, що провокує психоемоційний збій.

Почавши вживати наркотики, людина піддає себе додаткових проблем. До цього відносять:

 • СНІД;
 • ВІЛ;
 • гепатити З, В;
 • інфекційним захворюванням, що передається через ін’єкції і безладні статеві зв’язки.

Розвиток цих захворювань, через порушення гігієнічних правил, приносять додаткові ускладнення і труднощі наркозалежній людині. Постраждала психіка наркомана, змінює її спосіб життя, поведінку, викорінює соціальні правила, яким навчали його в дитинстві батьки. Людина стає ізгоєм суспільства, що прискорює процес деградації наркомана як соціального індивіда.

Лікування наркоманії Вінниця НЦ «Життя» – єдиний крок до перемоги над злом наркотичної залежності. Звернувшись за допомогою до фахівців Наркологічної служби «Життя», Ви не почуєте відмову і не побачите зневажливе до себе ставлення. Як здійснюється лікування наркоманії у Вінниці у професіоналів своєї справи НЦ «Життя»?

Лікування від наркоманії в Вінниці

лечение наркоманииПочавши лікування наркозалежності, потрібно розуміти, якої шкоди вона вже створила людині. Адже постійно беручи наркотик, організм звикає до цього стану і вносить токсини в список необхідних для функціонування організму. Тому, вирішивши кинути прийом наркотичних засобів, залежний стикається з абстиненцією (ламкої) психічного і фізичного вигляду. Варто звернути увагу, що лікування наркоманії в НЦ «Життя» проходить повністю анонімно і покроково з використанням індивідуального підходу реабілітаційних заходів.

Крок №1

Лікування наркоманії у Вінниці з повної діагностики організму. Це дає можливість правильно визначити найбільш постраждалі від наркотичних засобів внутрішні органи і виявити психічні відхилення. За отриманими результатами, психотерапевти і наркологи, розробляють індивідуальну терапію, що знижує ризик нанесення шкоди від методів лікування.
Лікування наркоманії в НЦ «Життя» починається в карантині, де підопічному проведуть професійну детоксикацію організму і купірування фізичної ломки (абстиненції). Для цього застосовують систему крапельниць і правильно підібраних очищувальних засобів. Додатково з підопічним проводиться робота психотерапевта, як підтримує фактор лікування наркотичної пороку.

Крок №2

Після карантинних заходів і детоксикації організму, наркозалежна людина переводиться на стаціонарне лікування. На стаціонарі хворому пропонуються гарні та змтишні кімнати,, де є все необхідне для проживання та проходження лікування від психічної залежності.

У програму лікування наркоманії Вінниця входять:

 1. Вивчення системи оздоровлення психічного і фізичного стану людини (12 кроків).
 2. Авторські програми відновлення психоемоційного стану людини..
 3. Проведення фізіотерапії за призначенням наркологів і терапевтів, що прискорює запуск процесу самовідновлення людського організму.
 4. Проводяться психологічні тренінги, як індивідуального, так і групового значення. Що суттєво зміцнює у наркомана мотивацію на повне одужання від пороку наркотичної залежності.
 5. Для розслаблення психіки і зняття нервового напруження, викликаного відмовою вживання наркотиків, застосовуються системи масажів, курсів ароматерапії і багато чого іншого.
 6. Добре допомагає програма психічного контролю, якої навчають психотерапевти Наркологічного центру «Життя». Це сприяє повному неприйнятті вживання наркотичних засобів як виду психологічного розвантаження.

Пройшовши всі курси індивідуальної терапії МЦ «Життя» від наркотичної психологічної залежності, підопічні переходять на третій крок лікування – адаптації до соціального світу проживання.

Крок №3

При адаптації до світу проживання, використовується індивідуальний підхід. Для цього проводиться аналіз оточення, соціального благополуччя. Це дає можливість психологам і психотерапевтам, розробити програму психологічної підтримки, системне відвідування курсів психологічної допомоги, що знижує ризик повторного початку прийому наркотичних препаратів.

По закінченню реабілітації, клієнту надаються рекомендції від Наркологічного центру «Життя». Чкщо людина повністю додержується ціх рекомандацій, то повернення до наркотиків дорівнює практично нулю.

Лікування наркоманії в Вінниці – складний вид реабілітації, але професійний підхід і величезний досвід роблять свою справу.