НаркоманіяЛечение наркомании в Ивано-Франковске

Нестабільне фінансове положення, постійні стресові ситуації, особистісна криза, все це приводить людину до пошуку виходу з обставин, що склалися. Деякі, як їм здається, його знаходять у вживанні наркотичних засобів. При цьому перебуваючи під дією психотропних засобів, не багато хто роaзуміє, що потрапили в серйозну і небезпечну ситуацію – наркотичну залежність, яка вимагає термінової терапії.

Лікування наркоманії в Івано-Франківську професійно проводить Наркологічний центр «Життя». Додатково розглядаються допоміжні послуги, які допоможуть хворій людині зрозуміти, що лікування від наркоманії в НЦ «Життя» міста Івано-Франківськ – єдиний вихід з небезпечного соціального проживання.

 • Як проходить лікування наркоманії в Івано-Франківську?
 • Які методи та етапи передбачає проведення реабілітаційних заходів?

Наркологічний центр «Життя» в Івано-Франковську

Лікування наркоманії в Івано-ФранківськуНаркотичні препарати, після їх вживання, приносять людині ураження Центральної нервової системи (ЦНС), ламає психологічні норми та устої життя. При цьому наркотичне зілля, провокує виникнення залежності, що штовхає людину на вчинення тяжких злочинів у пошуках фінансових коштів на їх придбання.

Навіть якщо в хворому мозку наркомана, виникає бажання кинути наркотичну залежність, він не в силах усвідомити проблему, з якою йому доведеться зіткнутися – розвиток абстиненції. Що це таке і чи можливо лікування від наркоманії в домашніх умовах?

Лікування на дому від наркотичної залежності

Проведення терапії вдома від патології наркотичної залежності можливо, але тільки при відсутності розвиненої абстиненції, що зустрічається рідко. Причиною цього, згаяний час. Наркоман починає усвідомлювати свої проблеми тільки з появи залежності.

Лікування від наркоманії, за твердженням наркологів та психологів, що проводиться в домашній обстановці не принесе позитивний результат. На що можна розраховувати за підсумком цієї спроби, так це на ускладнення у фізіологічному стані хворої людини, розвиток психічних захворювань, вчинення суїцидних дій наркомана.

Проблема, з якою зіткнеться наркозалежна людина – сильний абстинентний синдром. Він виражається в таких фактах:

 1. Збій в роботі внутрішніх органів і всього організму в цілому.
 2. Підвищення температури тіла, озноб або жар.
 3. Виникають яскраві спалахи галюциногенних видінь, які будуть штовхати людину на небезпечні для нього і його оточення вчинки, суїцид.
 4. Сильна фізична біль у всьому тілі, шкірний свербіж, «ломка» м’язової системи.
 5. Сильні перепади артеріального тиску, приведуть людину до інсульту, інфаркту.
 6. Судомні імпульси, будуть призводити до зупинки дихання і серця.

Це лише початкова частина проблем, які виникають при відмові від вживання наркотичних засобів і препаратів. При цьому вони будуть посилюватися, а це призведе до повного психологічного виснаження, депресії, агресії, розвитку шизофренії, наркотичного психозу.

Допомогти в цій ситуації, зможуть професійні наркологи та психологи Наркологічного центру «Життя» в Івано-Франківську.

Рекомендація! Не варто пробувати лікування від наркотичної залежності вдома. Це насамперед втрата часу і сил, по-друге – принесе хворому зайві страждання і фізіологічні із психічними видами відхилення.

Терапія від наркоманії в НЦ «Життя»

лікування наркоманії івано франківськПрацюючи із наркозалежними людьми, Наркологічний центр «Життя», отримав серйозну репутацію серед пацієнтів і родичів підопічних. Лікування від наркоманії, незалежно від ступеня тяжкості, проводиться за авторськими програмами відновлення, загальним систем зцілення недуги. Як це виглядає:

 1. Проведення детоксикації організму від наркотичних та шкідливих речовин, що знижує ступінь фізіологічної залежності від вживання. Додатково очищається кров і лімфатична система людини, що запускає процес самовідновлення організму.
 2. Авторськими методами і програмами лікування від наркоманії, знімається психологічне і фізичне збудження. При цьому проводиться діагностика організму, це дає можливість призначення індивідуальних методів лікування. Це істотно прискорює процес одужання і зняття розвиненої абстиненції від психологічної і фізіологічної залежності прийому наркотиків.
 3. Хвориа на наркоманію людина знаходиться під цілодобовим спостереженням, що дає можливість своєчасного реагування на побічні дії від відмови вживання наркотиків. Фахівці НЦ «Життя», нададуть першу медичну допомогу і полегшать стан хворої людини в період появи «ломки».
 4. Після купірування симптомів у карантинному секторі, підопічними починають займатися психологи, наркологи НЦ «Життя». Всі програми лікування, що надаються наркоману, показали свою спроможність і потрібність. Особливо чудово показала себе система оздоровлення “12 кроків” з допрацьованими авторськими методами повної відмови від вживання наркотичних засобів. Розроблені кроки терапії від наркотичної залежності, мають свою строгу послідовність, порушення якої призведе до непередбачуваного результату.
 5. В період роботи психологів і наркологів з підопічними, проходить зміцнення імунної системи, оздоровлення фізичного тіла, зміцнення мотивації на правильне життя без наркотичних засобів.
 6. Після пройдених курсів реабілітації від наркозалежності, людині надається довічна підтримка і програма психологічної допомоги, дотримання якої не дасть можливості зриву на повторне вживання наркотиків.

В дані програми входять:

 • відвідування психологічних тренінгів, що зміцнюють мотивацію відмови від наркотиків;
 • додаткові курси і програми оздоровлення душі, тіла;
 • онлайн-допомога при психологічних кризах;
 • контроль стану підопічного і проведення діагностичних заходів перші три місяці після реабілітації.

Лікування в Наркологічному центрі «Життя» – недорогий захід. При цьому правильно підібрана індивідуальна програма, поверне людину в соціальне життя в короткий термін.