НаркоманіяЛечение наркомании в Луцке - Наркологический центр «Життя»

Хворим на наркоманію потрібне лікування від патології не тільки через знищення фізичного і психічного здоров’я. Якщо це не здійснити, то страждає сім’я, оточуючі наркомана родичі, соціальний статус, відбуваються важкі правопорушення. Правда для повного лікування недуги, необхідно час і важка праця наркологів, психологів, психотерапевтів. Лікування наркоманії в Луцьку, здатний провести професійно Наркологічний центр «Життя». При цьому терапія проводиться строго індивідуально з застосуванням авторських програм і напрацювань фахівців, що мають величезний досвід роботи з наркозалежними людьми. Як проходить лікування від наркоманії в місті Луцьк? Яка тривалість лікування від наркотичної пороку в НЦ «Життя»?

Ефективність лікування наркоманії НЦ «Життя» в Луцьку

Лікування наркоманії в ЛуцькуТерапія від наркотичної залежності – важкий і тривалий процес, який передбачає не тільки зняття абстиненції і проведення детоксикації організму. Якість лікування багато в чому залежить від психологічної допомоги і правильно проведеної адаптації до світу проживання.

Наводячи статистичні дані – повністю виліковуються від наркоманії лише 30-35% залежних людей. На вигляд невеликий відсоток, насправді є хорошим показником одужання з урахуванням всіх можливих ризиків. У хворої на наркоманію людини, слабке психічне здоров’я, повна відсутність волі до лікування, що служить виникнення зривів на повторне вживання наркотиків. Тому розроблені авторські програми реабілітації, змінюють спосіб життя і мислення, призводять до повного неприйняття наркотичних препаратів і нормалізації статусу проживання.

Лікування наркоманії проводять так само безкоштовні Державні наркологічні центри. Але існує проблема, кожен підопічний буде поставлений на облік в наркологічний диспансер, а ставить хрест на нормальному соціальному проживанні людини. Наркологічний центр «Життя» в Луцьку – проводить анонімне лікування, що дає можливість повернутися в соціальний світ проживання без психоемоційних втрат. Як проходить лікування від наркотичної пороку в НЦ «Життя»?

Перший крок – усвідомлення проблем

Запам’ятайте, звичайні вмовляння, скандали, позбавлення волі не зможуть надати належне вплив на наркозалежної людини, а тільки посилить його психоемоційний стан. Тим більше при конкретних закидах, наркоман стає небезпечний не тільки для свого соціального оточення, але і близьких йому людей. Правильно буде замовити послугу «Інтервенція» від Наркологічного центру «Життя» в місті Луцьк.

Інтервенція – це психологічне консультування людини, здатне викликати мотивацію на проходження лікування від наркоманії. Дана послуга проводиться дипломованими співробітниками Наркологічного центру «Життя» в Луцьку. Дана послуга проходить на дому після виклику фахівця. Замовити послугу можна залишивши заявку на офіційному сайті НЦ «Життя» або за контактними номерами цілодобових телефонах зв’язку.

Діагностичні процедури

Факт прийому наркотичних препаратів за візуальними спостереженнями виявити важко. Наркозалежні люди, знаходять безліч відмовок, брешуть, тому правильно проведена діагностика визначить вживання наркотиків, виявить найбільш пошкоджені внутрішні органи людини, дасть можливість створити індивідуальний вид терапії.

Додатково довести вживання наркотиків, зможе розвивається абстиненція. при появі якої, хворому, в терміновому порядку знадобиться медична допомога, а самі проведені тести доповнять картину.

Зняття абстинентного синдрому

Абстиненція «ломка», починається у наркомана через 8-13 годин від останньої дози прийому. Виявляється у вигляді фізичного і психічного нездужання. Залежно від «стажу» вживання, наркоман відчуває її задовго до настання. У цей момент, наркоман починає посилено шукати чергову порцію наркотику і здатний заради цього піти на найважчі злочини.

Тільки повна госпіталізація і цілодобове спостереження за наркоманом в НЦ «Життя», дасть можливість надати своєчасну допомогу і полегшити страждання залежної людини. При розвиненою абстиненції, в першу добу, наркоман відчуває:

 • почуття сильного занепокоєння;
 • сильну слабкість;
 • безсоння;
 • біль у м’язах;
 • лихоманку або жар;
 • постійне позіхання або чхання;
 • рясне слиновиділення.

До других діб:

 • з’являються сильні судоми;
 • біль стає нестерпним;
 • проявляється агресія;
 • починаються галюциногенні і слухові бачення.

Третю добу доповнюються:

 • розвитком діареї;
 • нападами блювоти;
 • підвищеною температурою;
 • перепадами артеріального тиску, сильним свербінням шкірного покриву;
 • і так далі.

Такий стан хворої на наркоманію, вимагає термінової допомоги фахівців наркологів та психологів. Наркологічний центр «Життя», надаючи пацієнтові цілодобове спостереження і допомогу, істотно знімає тяжкість перебігу абстинентного синдрому, проводить повну детоксикацію організму, прибирає напруга з психічного стану.

Тільки перемігши абстиненцію фізіологічного виду, підопічний переходить на лікування психологічної залежності від вживання наркотиків.

Усунення психологічної потреби в наркотиках

Цей етап лікування спрямований на психічне відновлення і поліпшення душевного стану людини. При цьому проводяться такі програми:

 • вивчення системи оздоровлення (12 кроків);
 • застосовуються авторські програми психологічної допомоги;
 • використовуються Тибетські, Китайські методи психоемоційного відновлення;
 • посилюється імунна система людини;
 • виробляється чітка мотивація на здорове життя без наркотиків.

Більш детально про методи лікування, можна дізнатися, записавшись на прийом до фахівця НЦ «Життя». Залежно від індивідуальних особливостей людини, будуть представлені системи і програми лікування, які прискорять час реабілітації від пороку.

Програма адаптації

Це один з важливих етапів проведення реабілітації, який дасть впевненість в тому, що підопічний, повернувшись після лікування, що не продовжить своє небезпечне захоплення.

Звертаючись за допомогою в Наркологічний центр «Життя» в Луцьку, можете бути впевненими, що лікування принесе користь і вилікує наркомана від пороку залежності.