Наркоманія

Порушена самооцінка молоді від постійних фінансових і психологічних проблем призводить до появи нових захоплень, одним з яких є вживання наркотичних засобів. Погано розвинене розуміння майбутніх проблем від прийому наркотиків, дає можливість думати – пробувати чи ні, що в багатьох випадках призводить до цікавості і початку вживання. Всьому виною слабка профілактична робота Державних органів контролю над оборотом наркотичного зілля та соціальним життям простих громадян.

Велика кількість наркоманів призвело до створення мережі спеціалізованих Наркологічних центрів «Життя», в Хмельницькій області, де лікування від наркоманії проводиться із застосуванням сучасних розробок в психології та медицині. Лікування наркоманії в Нетішині здійснюється фахівцями отримали навички і досвід в Європейських країнах, що не ставить під сумнів професіоналізм співробітників НЦ «Життя». Що таке наркозалежність? Причини виникнення наркотичної тяги? Як проходить реабілітація від наркотичного пороку в Наркологічному центрі «Життя»?

наркозалежність

Основним завданням Наркологічного центру «Життя» в Нетішині Хмельницької області – повна реабілітація наркоманів і повернення їх в соціальне середовище проживання. Наркотична залежність – прогресуюче захворювання, яке не можна залишати на самоплив. Відсутність належного лікування призводить залежного від наркотиків громадянина в стан «ізгоя», повністю стираючи моральний і соціальний вигляд людини.

Згідно зі статистичними даними, основні види наркотичних засобів, що вживаються людьми, мають свої групи і види.

канабіс

 • гашиш;
 • марихуана.

психостимулятори

опіати

 • опій;
 • морфін;
 • героїн.

Всі з перерахованих наркотичних психотропних препаратів, несуть великі проблеми в соціальний світ розвитку країни.

Лікування від наркоманії НетішинПочавши приймати наркотики, людина отримує в першу чергу психологічну залежність, яка призводить до розвитку фізичної тяги вживання. Дві ці наркотичні залежності розвиваються окремо і мають свою симптоматику. При цьому лікування від наркоманії вимагає окремого підходу до кожної з них та індивідуальних програм лікування.

Фахівці Наркологічного центру «Життя» в Нетішині Хмельницької області, здійснюючи лікування від наркотичної залежності, беруть до уваги цю обставину. Тому терапія призначається строго індивідуально з застосуванням покрокових методів оздоровлення, де початковим етапом стане зняття фізичної тяги прийому наркотичних засобів.

Втрачений наркоманами контроль над особистою гігієною, а так само використання чужих шприців, призводить хворої людини до розвитку інших небезпечних захворювань (СНІД; ВІЛ; Гепатит С, В, інші вірусні інфекційні захворювання) ускладнюють терапію. Тому перед початком лікування, наркологічний центр в Нетішині «Життя» проводить повну діагностику організму наркомана, що покращує якість обслуговування і швидкість відновлення від смертельного пороку. Які причини, що штовхають людей на необдуманий крок вживання наркотиків?

Причини початку вживання наркотиків

Для того щоб зрозуміти причини, через які люди починають вживати наркотики, потрібно провести аналіз життя людини з моменту його народження. Фахівці Наркологічного центру «Життя» в Нетішині Хмельницької області, пропрацювали основні моменти, які дають початок прийому наркотиків:

 1. Соціальна важке життя, без можливості самостійно зняти негативний стан психіки людини.
 2. Коло спілкування. Часто початківці наркомани намагаються психотропні препарати за компанію.
 3. Пошук нових відчуттів без фізичних навантажень, прояв цікавості, впевненість, що від однієї дози прийому біди не трапиться.
 4. Психологічний фактор колективу. Відмова від прийому може сприйматися оточенням людини як негативний фактор неповаги.
 5. Показати, що підліток здатний сам вирішувати свої питання, що він вже дорослий і самостійний.
 6. Нерозділене кохання, яка веде до знищення психологічного заборони.
 7. Низька вартість наркотичних препаратів і легкодоступность придбання.

Про кожного з описаних випадків вживання наркотиків можна міркувати довго, але почавши приймати, людина сама не зможе зупинитися. Адже отримавши швидке ейфоричний стан від дози, поламана психіка людини бачить в психотропних засобах вихід зі складних життєвих ситуацій. Наркоман не думає про наслідки вживання і вважає, що кинути згубну звичку просто і легко, але розвинені психологічна і фізична залежність, не дасть шансу наркозалежному людині. У цій ситуації на допомогу приходить Наркологічний центр «Життя» в Нетішині.

Наркоманія і реабілітація в НЦ «Життя»

Лікування наркоманіїЗгідно зі статистикою НЦ «Життя», щорічно за допомогою звертаються все більше наркозалежних людей, що в масштабах Хмельницької області є епідемічним станом. Хвора уява і одиночний візит до фахівців наркологів НЦ «Життя», дають наркоману впевненість, що цього достатньо. Поспішаємо Вас засмутити, звернення в наркологічний центр, це підтвердження бажання лікувати свій порок і не більше.

Залежно від вживаних наркотичних засобів і їх синтетичного вмісту, наркоманам потрібно провести повний курс реабілітаційних заходів. Все це займає велике час і вимагає певних умов лікування. Лікування наркоманії в Нетішині НЦ «Життя», проходить за програмами і етапам, що дає можливість своєчасного реагування та коригування методів відновлення. Які етапи лікування наркоманії практикує НЦ «Життя»:

 1. Початковий етап – карантин і зняття абстинентного синдрому. Зняття фізичної залежності.
 2. Другий етап лікування – психологічна допомога відмови від вживання наркотиків. Зняття психологічної залежності.
 3. Третій етап – адаптація до світу проживання і закріплення отриманих здібностей відмови від наркотичних засобів.
 4. Довічна психологічна допомога наркозалежним людям.

Початковий етап – карантин

У початковій стадії лікування від наркотичної пороку, підопічний проходить повне діагностування стану здоров’я. Після чого він поміщається в карантинний сектор, де за допомогою психологічної допомоги та спеціальних програм очищення організму від токсинів, він знімає «ломку», підсилює імунну систему, отримує чітку мотивацію на відмову від наркотичних препаратів. Найбільш складний момент карантину – проходження абстиненції. Що це таке?

Абстиненція (ломка)

Ломка від відмови приймати наркотичні засоби – це сукупність фізичної і психічної залежності з впливом на людину. При цьому виникають симптоми без фахівців наркологів НЦ «Життя» пройти не можливо. Симптоматика абстиненції:

 • збільшення температури тіла до критичних позначок;
 • виникнення судом, больових відчуттів в тілі, ниючий шкірний покрив;
 • постійно відчуваючи біль і ломку в тілі, наркоман отримує психічний тиск на Центральну нервову систему, що приносить повну
 • відсутність контролю над своїм станом;
 • поява візуальних та інших галюциногенних видінь;
 • прояв агресії до оточуючих людей, що є небезпечним для їхнього життя;
 • розвиток скачкою артеріального і венозного тиску, тахікардія;
 • періодичний відмову роботи внутрішніх органів людини;
 • суїцидні нахили.

Завдяки цілодобовому спостереження за підопічним в карантинному секторі, наркологи та психологи НЦ 2Жіття »нададуть необхідну допомогу і полегшать страждання людини від наркотичної залежності.

Карантин триває до повного зняття фізичної залежності від наркотиків. За часом залежить від стану хворого і його індивідуальних особливостей, наркотику який брав підопічний і його синтетичного вмісту. Приблизний час перебування – 21-35 діб.

Другий етап лікування – стаціонарна реабілітація

Пройшовши карантинний сектор, підопічний людина переходить на стаціонарне лікування недуги залежності. Так як наркоманія хвороба психічного образу, основний упор робиться на відновлення психоемоційного стану, підняття імунної системи, поліпшення фізичних можливостей людини. Які методи лікування застосовуються на стаціонарі:

 1. Проводяться фізіопроцедури, що істотно прискорює час відновлення внутрішніх органів та імунної системи людини. Для цього застосовуються новітні апаратні системи фізіотерапії, препарати протекторной токсіновиводящей групи Народної і Китайської медицини.
 2. Проведення психологічних тренінгів, вивчення програми «12 кроків» – це системна психологічна допомога, яка виробляє в наркозалежної людини бажання кинути вживати наркотики, почати правильну здорове життя.
 3. На стаціонарі широко використовується система активного проведення часу і відпочинку. Для підопічних постійно відкрито сучасний спортивний зал, масажні процедури, кабінет ароматерапії. Все це виробляє стійку мотивацію і змінює згубні захоплення на здорові звички.

Додатково за бажанням наркозалежної людини і необхідності, допускається проведення гіпнозів, коригування свідомості, тренінги психологічного відновлення.

Третій етап – адаптація до світу проживання

Після стаціонарного лікування наркоманії, підопічний починає жити по ново створеним принципам і цілям. Для цього колишній наркозалежний чоловік має можливість брати участь у програмах профілактичних робіт про шкоду наркоманії, які проводяться в навчальних закладах області, надавати волонтерську допомогу нужденним.

При цьому повторне проходження програми «12 кроків» повністю закріплює отриманий результат і дає можливість колишньому наркоману почати правильну і здорове життя.

Четвертий етап реабілітації – довічна психологічна допомога

Після проведення реабілітаційних заходів, підопічний потрапляє в соціальний світ свого проживання. При цьому ми розуміємо, що цей світ штовхнув людини на смертельний крок. Психологи і наркологи НЦ «Життя» розробляють під кожного підопічного індивідуальну програму психологічної допомоги, надають онлайн консультацію.

Залежно від соціального світу проживання, передбачений варіант зміни місця проживання, пошук роботи для свого підопічного, проведення тренінгів психологічної підтримки. Все це дає можливість з упевненістю сказати – повторення і зрив на вживання неможливий при виконанні строго прописаних розпоряджень.

Умови проживання

Лікування наркоманії в НетішиніДля проходять реабілітацію людей, пропонуються шикарні апартаменти на 2-4 чоловік. У кожній кімнаті проживання є все потрібне і необхідне для комфортного проведення часу. Затишний парк відпочинку, альтанки, створюють ідилію психологічного комфорту, що дає можливість забути про причини знаходження на лікуванні від наркоманії.