НаркоманіяЛечение наркомании в Житомире

Як каже стара народна мудрість: «від тюрми і суми не зарікайся». Цю приказку так само можна віднести до появи наркотичної залежності. Адже наркоманія не вибирає своїх жертв за станом і рівнем проживання, а знищує все на своєму шляху. При цьому ламаючи стереотипи, що дане захворювання доля бідних і малозабезпечених громадян.

Лікування наркоманії в Житомирі, здатний професійно і якісно провести Наркологічний центр «Життя». При цьому відсоток одужання від пороку наркотичної залежності щорічно збільшується за рахунок індивідуальних авторських програм реабілітації і системи оздоровлення душі і тіла (12 кроків). Як проходить лікування наркоманії в Житомирі?

Професійний Наркологічний центр «Життя» – Житомир

Лікування наркоманії в ЖитомиріУ своїй роботі, НЦ «Життя» широко застосовує новітні наукові відкриття і створені фахівцями психологами авторські програми оздоровлення. Це з кожним роком створює зростання відсотка одужань від проведеного лікування наркоманії в Житомирі, залишаючи в якості подяки прекрасні відгуки від підопічного і його рідних.

В авторських методах лікування наркоманії, передбачена робота з родичами хворої людини, що створює психологічне сімейне розуміння проблеми. При цьому сім’я стає єдиним організмом, і намагається всіляко чинити морально психологічну допомогу рідній людині, що прискорює процес одужання.

Беручи до уваги, що наркоманія більш психічне відхилення, Наркологічний центр «Життя», підходить до лікування комплексно. Все починається з кімнати проживання,людини яка знаходиться на реабілітації.. Комфортні умови проживання, сучасні меблі, чиста постільна білизна, культурне спілкування з персоналом центру допомоги, створює надію на одужання людині – душевний і психологічний спокій. Це своєрідна підготовка до проведення курсів викорінення наркотичної залежності. Як проходить лікування від наркоманії в НЦ «Життя»?

Терапія від наркотичного пороку

Постійне вживання наркотиків, приносить колосальну шкоду людині. Згодом розвинена психічна та фізіологічна залежність, знищує моральний вигляд наркомана, провокує розвиток психічних захворювань, що плачевно позначається не тільки на загальному стані здоров’я залежного, але і залишає свій слід на соціальному оточенні.

Правда, існує проблема – як визначити прийом наркотичних засобів рідною людиною? Ознаки, за якими можна сказати, що родич став вживати наркотики:

 1. Сильно помітна втрата ваги.
 2. Порушення ритму сну.
 3. Необґрунтований агресивний стан.
 4. Знаходження людини в стані ейфорії (кайфу).
 5. Поява викликаних наркотиком галюциногенних бачень.
 6. Сліди від уколів на тілі людини..
 7. Шкірний покрив наркомана має білястий колір і запах медикаментів.
 8. Перепади настрою від депресії до активної поведінки.
 9. Абстиненція, яка виникає при відсутності чергової дози наркотичного засобу.

Наркоман, який має залежність, представляє небезпеку своїми вчинками і поведінкою. Тому потрібна термінова допомога та професійне лікування Наркологічного центру «Життя» у місті Житомир.

Надаючи реабілітаційні заходи НЦ «Життя», для одужання людини застосовує:

 1. Проводить повну детоксикацію організму.
 2. Очищає кров і лімфу від шкідливих наркотичних токсинів.
 3. Знімає фізичну і психічну напругу після відмови прийому психо-активних речовин.
 4. Проводить індивідуальні методи фізіотерапії, що прискорює процес запуску самовідновлення організму.
 5. Підбирає індивідуальну програму лікування наркоманії, із застосуванням авторських програм лікування.
 6. Точково підходить до програмі очищення організму залежно від стану хворої людини. Це знімає ризик виникнення побічних ефектів лікування.
 7. Купірує абстинентний синдром психічного і фізичного вигляду.
 8. Зароджує в наркомана мотивацію на правильне життя без шкідливих наркотичних і психотропних речовин.
 9. Покращує імунну систему.
 10. Проводить психологічні тренінги та семінари, знімають потяг до наркотичних препаратів.
 11. Створює психологічні умови повної відмови від прийому наркотиків.
 12. Надає довічну допомогу після пройдених курсів відновлення.
 13. Розглядає додаткові заходи щодо викорінення бажання повернення до колишнього стану.
 14. Проводить курс покрокової системи психічного і фізичного оздоровлення людини.

Проводячи лікування наркоманії в НЦ «Життя», кожен підопічний перебуває під цілодобовим спостереженням, що знімає ризики виникнення позаштатних ситуацій.

Додаткові послуги НЦ «Життя»

Створений за Європейськими стандартами, Наркологічний центр «Життя» в Житомирі, проводить не тільки лікування наркоманії. Сучасне обладнання, комфортне проживання та нові авторські підходи психотерапії, зціляють людину від:

 1. Ігроманії.
 2. Алкогольної залежності.
 3. Знімає тягу до куріння.

З підопічними працюють першокласні фахівці психологи і наркологи, які мають сертифіковані авторські програми лікування, , терапевти.

Чимало важливий факт – анонімність лікування. Це дає можливість підопічному пройти курс реабілітації від пороків без розголошення стану людини. Подальша довічна допомогу після проходження реабілітації, створює впевненість у повній відмові від патологічної тяги до ігор, наркотиків, тютюну і спиртного.Звернувшись за допомогою в Наркологічний центр «Життя» в Житомирі, можете бути впевнені в професіоналізмі і зцілення Вашого родича.

Записатися на прийом в наркологічний центр, можна скориставшись офіційним сайтом НЦ «Життя» – відправивши заявку.