АлкоголізмНаркоманіялікування наркоманії у Хмельницькому лечение наркомании

Державна система лікування хімічних залежностей переживає не найкращі часи. Попит значно перевищує пропозицію. Постійно зростаючу кількість людей, які потребують лікування алкоголізму, лікування наркоманії у Хмельницькому, неможливо охопити зусиллями офіційних амбулаторій. Про лікування ігроманії взагалі окрема мова. Державні медичні заклади не пропонують можливостей для роботи з даною групою залежності.  

Що робити, коли вже є рішення звернутися по допомогу до фахівців з лікування алкоголізму, лікування наркоманії або ігроманії? Державні заклади вимагають дочекатися черги, а часу зовсім обмаль?

Реабілітаційний центр лікування алкоголізму, лікування наркоманії у Хмельницькому

Перший крок під час пошуку допомоги в лікуванні залежності має починатися з усвідомлення того, що алкоголізм, наркоманія, ігроманія – мають психологічну основу, тому лікування має також базуватися на фаховій роботі у напрямку психології. Для закладів такого типу є чітке визначення – психосоціальна реабілітація. 

Лікування наркоманії у Хмельницькому

Не соромтесь задавати питання, які можуть пояснити для вас, чи може такий заклад задовольнити потребу у ефективній допомозі.

Отже, другий крок – дізнайтеся, які рівні догляду пропонуються та які додаткові заходи можливі під час лікування алкоголізму, лікування наркоманії або ж ігроманії.

Під час спілкування з консультантом та приймальною комісією необхідно доповісти про ступінь фізичної алкогольної та наркотичної залежності, про супутні захворювання та стан психічного здоров’я, а також про попередні спроби побороти залежність.

Правильно сформульований запит на допомогу допоможе фахівцям визначити коректний та ефективний курс лікування.

В залежності від ступеня фізичної залежності можливі наступні заходи та рівні догляду:

Медичний детокс у Хмельницькому

Синдром відмови від алкоголю, наркотиків може виникнути, коли людина має високий ступінь фізичної залежності. Рівень накопичених токсинів може нанести шкоду організму людини під час їх природного виведення. Супутні сердечні захворювання, хронічні гепатити під час виведення токсинів без медичного детоксу загострюються, та призводять небажаних ризиків нанести додаткову шкоду.

Для того, щоб мінімізувати рівень фізичної шкоди на організм під час синдрому відмови поцікавтеся наявністю медичної детоксикації. Коло заходів по медичній детоксикації дозволяє організму позбавитися критичної маси токсинів, зберігає фізичний функціонал та прискорює відновлення організму. 

Стаціонарний центр лікування алкоголізму, наркоманії

Стаціонарний центр лікування алкоголізму, наркоманії – це тип послуги по реабілітації залежності у форматі 24/7. Що це означає?

Процес лікування залежності відбувається в умовах особистої цілодобової присутності в реабілітаційному центрі, де безпосередньо проводяться медичні та психологічні заходи:

 1. Надається тимчасове місце проживання, з відповідними комфортними умовами, харчуванням, тощо.
 2. Впроваджена відповідна до курсу програма реабілації залежності.
 3. По графіку проводяться заходи реабілітації: 
  • індивідуальна консультація
  • групова консультація
  • арт-терапія
  • класи по профілактиці та попередженню рецидивів
  • напрацювання навичок подолання життєвих складнощів
  • соціальна адаптація у суспільстві

Додатково. Цікавтеся можливістю консультації для співзалежних. Стаціонарний центр може впровадити додаткові заходи щодо підтримки близьких, родичів, залежних людей, та надати відповідну психологічну допомогу.

Дізнайтеся про індивідуальну консультацію психолога щодо лікування наркоманії

Більшість стаціонарів пропонують послуги з лікування наркоманії, лікування алкоголізму та ігроманії строком від 30 днів до 6 місяців, в залежності від окремого випадку.

Часткова госпіталізація або ресоціалізація

Закордоном, наприклад у США послуга по лікуванню залежностей представлені у значно ширшому вигляді. Існують і амбулаторні програми, де можна відвідувати окремі заняття, і підтримуючі заходи. В Україні окрім стаціонарного лікування набуває актуальності часткова госпіталізація або ресоціалізація. Що це означає?

Денне відвідування реабілітаційного центру – як окремий етап програми реабілітації, який орієнтований на поступову соціалізацію. На ділі, абсолютно не підходить у випадках з тяжкими формами залежностей, але є достатньо ефективним для людей, які вже набули стійкої ремісії, та мають потребу особистої профілактики та підтримувальної психологічної терапії.

Що необхідно знати про реабілітаційний центр “Життя” у Хмельницькому?

По-перше – це центр лікування алкоголізму та наркоманії який працює у форматі стаціонару 24/7.

Центр лікування залежності “Життя” належить до психосоціальної реабілітації, тому програма побудована на психологічній підтримці, індивідуальній роботі з кожним окремим пацієнтом, з можливістю отримати медичні послуги, як то детоксикація організму.

Надається можливість підтримуючої терапії для співзалежних, окремі індивідуальні консультації, післяреабілітаційний супровід.

Для отримання докладної інформації зверніться за номером телефону вказаному на сайті центру.

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Post comment