Лікування наркоманії

You are here:

Лікування наркоманії в Україні

Стрімко руйнуючи здоров’я і особистість людини, вона ламає міцні сім’ї, кар’єру, життя… Якщо вас або вашого близького торкнулася наркоманія, реабілітаційний центр “Життя” готовий надати кваліфіковану допомогу. Ми позбавимо від залежності анонімно і назавжди.

Використовуючи інноваційні методи лікування, наші фахівці домагаються стабільної тривалої ремісії у пацієнтів. Більшість з них не повертаються до наркотиків ніколи.

Наркоманія – причина і спосіб її уникнути

Згідно зі статистикою, левова частка наркозалежних вперше спробувала заборонені препарати, будучи підлітками. Це той час, коли у дитини недостатньо стабільна психіка – в силу змін характеру, активного пошуку себе і бажання виділитися серед інших. У 15-16 років підлітку, як ніколи, потрібна увага батьків, надійне плече відданого друга і визнання його значущості в колективі, сім’ї.

Якщо ці потреби людини не реалізуються, він поступово намагається їх заміщати чимось іншим. Тут, в силу доступності наркотиків або недостатньо розвиненою системою боротьби з наркоманією на державному рівні, так чи інакше, можуть з’явитися хімічні препарати, які дозволяють отримати миттєву, але сильну ейфорію. Пропадає страх і незадоволеність, з’являється фізична і психологічна тяга до “доступної радості”.

Щоб максимально скоротити можливість виникнення подібних ситуацій з дитиною або іншою близькою людиною, потрібно бути більш уважним до нього, знаходити час для теплого спілкування, занять спортом, прогулянок і спільних ігор. Коли людині комфортно в своєму колі, його важче збити з наміченого шляху.

Але якщо ви помітили перші ознаки залежності у близького, дійте негайно! Тільки професійна наркологічна допомога здатна вирішити цю проблему. У даній ситуації, час – це життя. Врятоване або загублене.

Лікування наркозалежності в клініці “Життя”

Лечение наркоманииКурс реабілітації в нашій клініці досить тривалий, тому що включає в себе зняття абстинентного синдрому, комплекс терапевтичних процедур, індивідуальні та групові сеанси. Ефективний етап лікування – терапія психологічна, якій ми приділяємо особливу увагу. Психологи і психотерапевти в роботі з залежними коректують систему цінностей пацієнтів, демонструють переваги тверезого життя і мотивують на досягнення мети.

Значуще місце в реабілітаційному курсі нашої клініки – допомога наркозалежним в соціальній інтеграції після одужання. Адже в той час, коли людина вживала наркотики, особливо тривалий час, вона вже була частково відірвана від здорової частини соціуму. Плюс тривалий курс лікування. Ми допомагаємо поступово вливатися в суспільство так, щоб людина відчувала себе його повноправним і гідним учасником.

У своїй практиці ми використовуємо найбільш дієвий метод лікування наркоманії та алкоголізму за 12 шаговій программі. Ми повертаємо не тільки фізичне здоров’я, але і духовну стабільність, впевненість в завтрішньому дні.

Умови проживання

Ми розуміємо, що перебувати тривалий час далеко від дому, рідних і звичної обстановки дуже важко. Особливо, коли попереду лікування від залежності. Це досить важкий шлях, і настрій пацієнта багато в чому визначає успіх курса. Центр лікування наркоманії “Життя” передбачив все для того, щоб одужання проходило в комфортних умовах. Для пацієнтів організовані:

 • 2-3-місні спальні;
 • тренажерний зал;
 • комфортна зона відпочинку на природі;
 • затишний зал з великим телевізором для дружнього спілкування;
 • сауна з басейном;
 • здорове дієтичне харчування.

У нас дуже затишно. Крім того, ми сприяємо підтримці дружньої обстановки між пацієнтами і лікарями. Так що тривале лікування наркоманії в нашому центрі багато наркозалежних порівнюють з санаторно-курортним відпочинком.

Доступна наркологічна допомога

Одне з основних питань, яке турбує наших клієнтів – вартість лікування наркоманії. Тривалий курс реабілітації, безумовно, має свою ціну. Вона індивідуальна для кожного і залежить від декількох об’єктивних факторів – віку пацієнта, стажу, хімічного препарату, фізичних особливостей організму, необхідної тривалості лікування.

Однак, і вартість наркотиків часто відбивається не тільки на фінансових можливостях залежного, але і його близьких. При нестачі особистих грошей, як правило, починаються домашні крадіжки.

Пам’ятайте, що по іншу сторону від рахунку на лікування – життя. Врятоване щасливе життя близької людини і всієї сім’ї.

Наш персонал

Лікування наркоманії в УкраїніВ нашій команді працюють кваліфіковані психотерапевти, психологи і кращі фахівці з хімічної залежності, на рахунку яких, безліч відновлених життів.

У числі співробітників клініки є люди, які самі проходили курс лікування наркозалежності. Своїм прикладом вони демонструють пацієнтам, що всі труднощі переборні. І що, пройшовши курс, можна почати тверезе життя з чистого аркуша.

Переваги “Життя”

Наркоман практично ніколи не звертається до лікарів самостійно, так як не визнає свою хворобу. Переконати почати лікування рідні можуть далеко не завжди. Команда фахівців реабілітаційного центру “Життя” виїжджає до будинку, проводить мотиваційні бесіди з залежним і самостійно відвозить його в клініку. Завдання рідних – просто зателефонувати.

До нас звертаються за допомогою багато, тому що бачать наші переваги:

 • Досвідчений кваліфікований персонал.
 • Оперативний виїзд додому.
 • Доставка хворих власним автотранспортом.
 • Ефективні методи позбавлення від залежності.
 • Умови проживання підвищеної комфортності.
 • Психологічна робота з пацієнтами.

Якщо вас або вашого рідного торкнулася проблема наркоманії, не втрачайте час. Знайте, що її можна вирішити! Поспішайте, поки одного разу не трапилося передозування …