Наркоманія

Ніхто навіть не міг припустити, що в один день сімейне щастя і благополуччя може зруйнуватися з появою в сім’ї наркозалежної людини. Ви неодноразово намагалися допомогти рідній людині, а результат той же? Всі спроби і звернення в наркологічні служби не принесли бажаний ефект? Вам набридло слухати обіцянки фахівців, що зможуть вирішити проблему наркотичної залежності, а все закінчується викачуванням грошей з сімейного бюджету? Чи не турбуйтеся, лікування наркоманії в Славуті Наркологічного центру «Життя», розвіє Ваше недовіру до наркологів і психологам. Яке лікування від наркотичної залежності пропонує НЦ «Життя»? Що являє собою Центр лікування від наркоманії «Життя» в місті Славута?

Наркологічний центр «Життя» – Славута

Наркологічний центр в Славуті «Життя», за час своєї роботи, заслужив довірливе ставлення з боку родичів і наркозалежних людей. Співробітники НЦ «Життя» при спілкуванні зі своїми хворими, надають повагу і показують співчуття, ніж підтримують хворого в нелегкому шляху до одужання.

Проведені групові тренінги психологічної допомоги, дають можливість підопічному зрозуміти причини, що спонукали його стати на тернистий шлях наркотичної залежності, відчути в собі сили чинити опір пороку наркоманії, подолати нестримну тягу вживання. За нашими методам лікування від наркоманії, фахівці НЦ «Життя» не змушують зцілюватися, а підштовхують підопічного на свідомий крок до одужання. Хворий самостійно приймає рішення зав’язати з порочним колом, наші фахівці тільки вкажуть напрямок і здорове русло життя.

Нестандартні методи лікування від наркоманії

Лікування від наркоманії в СлавутіНа сьогоднішній день, проблема наркоманії не лише особиста ситуація кожної людини, але і бич сучасного суспільства. Ця патологія завдає істотної шкоди розвитку Держави, погіршує рівень життя співгромадян. Наркозалежний чоловік, намагаючись самостійно вилікувати свою недугу, втрачає надію і скочується в прірву забуття.

Наркологічний центр «Життя» в Славуті, підходить до вирішення проблеми більш радикально, завдаючи точкові удари по пороку залежності. Для терапії передбачаються індивідуальні психологічні програми, які призначаються в залежності від стану підопічного. Хорошу користь приносить в лікуванні програма «12 кроків», розроблена американськими вченими і взята на озброєння багатьох Європейських країн. Адже використовуючи дану технологію, підопічний і фахівець разом створюють мініатюрний індивідуальний світ, де хворий здатний для себе зрозуміти причини і потрібність повного зцілення від смертельної недуги.

Правильно підібрана програма відновлення «12 кроків», приносить пацієнтам центру допомоги впевненість у своєму рішенні кинути наркотичну вживання, створити навколо себе і сім’ї щит, здатний запобігти знищенню сімейного вогнища і побуту. Що це за програма?

Система «12 кроків» – альтернативне лікування наркоманії

Програма психологічного відновлення «12 кроків» успішно конкурує з таблетованих медикаментозним лікуванням. При цьому спостерігаються позитивні якості системи:

  • немає залежності від препаратів беруть участь в терапії;
  • завдає шкоди пошкодженим наркотиками внутрішнім органам людини.

Основний вид впливу – психологічне відновлення людини. Що має на увазі дана методика оздоровлення?

Отримуючи психологічне обґрунтування та допомогу за програмою «12 кроків», хворий розуміє своє безпорадне стан і прогресуючу хворобу, яка потребує лікування. Адже визнати, що він хворий, потрібно багато сил і мужності, а тим більше вимовити його вголос. Тільки перемігши внутрішнє его, переступивши через своє особистісне «Я», можна домогтися правильного розуміння проблем наркозалежної людини.

Система не закріплює впевненість в повній безпорадності, а дає можливість шукати правильний вихід, своєрідну дорогу в щасливий соціальний мир проживання. Показуючи проблему хворій людині, він отримує віру в свої можливості і впевненість в тому, що він здатний перемогти смертельну патологію.

Додатково з вивченням програми, проводиться робота з родичами і близькими підопічного. Проходить консультування як себе вести в присутності хворої людини, що можна і не можна говорити, як підтримати його на годину психологічного хвилювання, щоб не сталося зриву на вживання наркотиків.

На групових курсах системи «12 кроків», підопічний навчається правильної захисту від бажання вживати наркотики, отримує можливість привести свій психоемоційний стан в нормальне русло. Дана система проходить під пильним наглядом фахівців, що дає можливість своєчасного втручання та коригування програми. Система ділиться на 12 кроків, які відбуваються строго послідовно залежно від індивідуальних особливостей кожної людини.

Нарколог на будинок в Славуті від НЦ «Життя»

наркологНаркомана важко змусити почати лікування, а тим більше звернутися за допомогою. Всьому виною його зруйноване свідомість, тому не варто носити в собі образи. Що можна зробити, щоб рідна людина, що страждає на наркотичну залежність, вирішив самостійно пройти програму реабілітації від пороку?

Варто скористатися програмою допомоги від Наркологічного центру «Життя» – «нарколог на будинок». Замовивши її на офіційному сайті наркологічного центру допомоги, можете сміливо розраховувати на позитивний результат.

Фахівці, які виїжджають на виклик, зуміють знайти спільну мову з залежним людиною, зможуть пояснити хворому про необхідність проведення лікування. Тільки отримавши згоду наркомана, можна приступати до основного завдання – зцілення.

Своєчасне звернення в НЦ «Життя», збільшує шанс на повне одужання оступився людини.

Як виглядає лікування наркоманії в НЦ «Життя»

В даний час, варіантів лікування наркоманії та інших видів залежності багато, але як правильно підібрати потрібний до певного типу психіки хворої людини? Це питання гостро стоїть у багатьох фахівців наркологів та психологів. Тому з часом була вироблена спільна стратегія вирішення проблем в лікуванні. Як це виглядає?

Купірування абстинентного синдрому

Даний захід проходить в карантинному секторі Наркологічного центру «Життя», де підопічний постійно знаходиться під наглядом. Тут осягаються ази психологічного опору бажанням вживати наркотичні засоби. При необхідності, надається допомога фахівців наркологів, психологів, проводиться медикаментозна допомога. Адже абстиненція (ломка), може спровокувати смертельний результат, відмова в роботі внутрішніх органів.

Психологічна допомога і підтримка

Даний вид лікування допомагає хворій людині виробити мотивацію на здорове життя, усвідомити причини того, що відбувається. Отримані навички, прекрасно допомагають справлятися з бажанням почати приймати наркотики. Додатково розглядаються інші способи лікування, але це суто індивідуальне призначення.

Фізіологічна зцілення людини

Додатково з роботою психологів, в справу включаються терапевти. Все це дає можливість підсилити імунну систему хворої людини, запустити програму самовідновлення всього організму. Для цього на території НЦ «Життя» є спортивні зали, кабінети фізіопроцедур і масажів, лазня з проведенням ароматерапії.

Харчування як вид лікування

лечение наркомании в ХмельницкомДієтичний метод лікування має під собою наукове обгрунтування. Залежно від стану підопічного і отриманих даних діагностичних заходів, дієтологи призначають індивідуальне лікувальне харчування.

Ще в давні часи, властивості правильно харчування на організм людини приносило відчутну користь при будь-яких захворюваннях. У Століття просунутих технологій, даний факт підтверджений різноманітними експериментами і повністю доведений.

Адаптація до світу проживання

Після проведення лікування від наркотиків, людина повертається в світ новою людиною з поміняв цінностями. Підтримати його можуть програми адаптації, розроблені нашими фахівцями. Додатково проводяться психотренінги, курси аутотерапіі, повторно вивчається програма «12 кроків».

Всі описані програми психічного і фізичного відновлення важливі і повинні проходити в порядку своєї черги. При порушенні обов’язкової вимоги, хвора людина може зірватися в початковий стан з збільшеними дозами вживання наркотичних засобів.