Наркоманіялечение от спайса в хмельницком

Останнім часом широкого поширення в середовищі молоді, отримала курильна суміш Спайс. Це стало можливим через невисоку вартість і невибагливого використання психотропної зілля. Маючи поширене і оманливе думку в безпеці вживання, ряди наркоманів поповнюються новими залежними громадянами.

Реабілітаційний центр «Життя» в місті Хмельницький, знає про проблему не з чуток. Все звертаються за допомогою наркозалежні громадяни, були впевнені в безпеці використання Спайса, що привело їх до плачевного результату. Складність проведення реабілітації, полягає в тому, що лікування від Спайса в НЦ «Життя» в Хмельницькому – довгий і копітка заняття. Все пояснюється тим, що дана форма залежності є психологічною і вимагає правильного покрокового лікування. Як проходить оздоровлення в НЦ «Життя» в Хмельницькому? Які методи застосовують фахівці для зняття тяги вживання?

Що таке Спайс і його вплив на психіку людей

Сам по собі Спайс не є наркотичним засобом, і являє собою збір рослинних трав. Особливу небезпеку для людини він набуває, тільки з додаванням психотропних наркотичних компонентів. В такому шкідливому і небезпечному зборі, це приносить:

 • нестабільний артеріальний тиск і небезпечні для здоров’я перепади;
 • згубно позначається на судинах головного мозку і сірому мозковій речовині;
 • створює гальмування нейронів, знижує розумові здібності і реакцію;
 • погіршує пам’ять;
 • викликає панічні атаки;
 • порушує логічний ланцюжок дій і мислення;
 • відсутність контролю над вживанням і кількістю дози, призводить до сильної інтоксикації всього організму;
 • куріння розвиває серйозні захворювання дихальної системи;
 • створює галюциногенні і слухові бачення;
 • призводить наркомана до ейфорії, викликає Спайсовую залежність і бажання вживати.

Маючи невисоку вартість, широко використовується підростаючим поколінням для отримання кайфу і ейфорійного стану. Основні місця поширення «Спайса» – Нічні розважальні заклади, дискотеки, кафе, територія скупчення підлітків. З чого складається суміш, і якої шкоди фізіологічного плану приносить вживає людям?

Кімната для куріння суміш Спайс і його вплив на організм

Кожен склад Спайса, містить свої індивідуальні компоненти. Все залежить від того, для яких цілей він створюється. При цьому мається загальна норма курильного кошти, третя частина складу займає тютюн. Основною масою наповнення останніх двох частин, служать органічні і синтетичні добавки каннабіоідной групи. Додатково склад Спайса може складатися з органіки:

 • шавлія провісників;
 • листя гавайської троянди;
 • лотос блакитний.

Ця органіка, маючи в своєму змісті психотропні речовини, надає на вживає людини галлюциногенное вплив. Неодноразові експерименти довели, що зміст даних речовин в складі курильної суміші, погано впливає на організм, викликає руйнування клітин, стимулює виробництво пухлин, знижує імунну систему і зупиняє процес регенерації. Що показали проведені вченими мужами експерименти:лечение от спайса

 • відмирання клітин головного мозку відбувається за прискореною програмою;
 • величезне скупчення токсинів в органах дихальної системи людини;
 • можливість поштовху розвитку ракових клітин і появу пухлин;
 • порушення еректильної здібностей чоловіків, імпотенція;
 • у жінок спостерігається безпліддя;
 • нестабільний артеріальний тиск призводить до виникнення інсультів, інфарктів;
 • сполучна тканина організму видозмінюється, що провокує розвиток запальних процесів;
 • порушується психоемоційний стан;
 • розвиваються психічні відхилення.

Лікування від Спайсовой залежності – складний захід, що вимагає професіоналізму психологів і наркологів НЦ «Життя» в Хмельницькому. Адже просто взяти і відмовитися від прийому – неможливо. Причина – народження абстинентного синдрому (відмова від вживання). Що це означає?

Залежність від Спайса – абстинентний синдром

Як сказано вище, Наркотична психотропна суміш Спайс має негативний вплив на людський організм. При цьому народжує психічну залежність від вживання. Тому наркоманам, які вирішили кинути приймати Спайс, доведеться зіткнутися з абстинентного синдрому, який самостійно без професійних навичок і знань не пройти.

Кімната для куріння суміш Спайс, викликає важку психічну залежність, і лікування від Спайса проводиться в основному психологічними програмами і тренінгами. Наркотична залежність має свої етапи формування:

 1. Початкова стадія вживання. Це перші дози наркотичного психотропного засобу, при цьому залежність від Спайса ще не настала, що створює чудову нагоду повністю відмовитися від курильної суміші.
 2. Друга стадія – проведення експериментів по збільшенню дози прийому, що підсилює ейфоричний стан і отримання «кайфу».
 3. Вживання наркотичних засобів стає постійним, а при відсутності чергової дози через безгрошів’я, штовхає на вчинення злочину. Поступове збільшення кількості курильного складу для вживання, говорить про розвиток третьої стадії психічної залежності. Розвинена толерантність, призводить до виникнення наркотичного психозу, створює умови для передозування.

При розвитку третьої стадії наркотичної залежності, допомога зможуть надати лише професіонали Наркологічного центру «Життя» в Хмельницькому. Маючи величезний досвід роботи і можливість індивідуального підходу до кожного підопічного, оздоровлення проходить за прискореною програмою з найменшими наслідками для постраждалої людини.

Вирішивши кинути приймати Спайс, наркоман стикається з абстинентного синдрому. Що це таке?

Абстинентний синдром – стан психологічного і фізичного порушення в організмі людини, яке виникає при повній відмові від вживання наркотичного зілля. Супроводжується сильним «ломкою», що призводить залежної людини в болюче стан, руйнування психоемоційного здоров’я.

Відсутність наркотичної речовини в організмі призводить до абстиненції, ознаки якої, наркоман починає відчувати до її настання:

 • порушення зору;
 • розширення або звуження зіниць;
 • рясне потовиділення (холодний піт);
 • відчуття ознобу, тремтіння в тілі;
 • відсутність апетиту;
 • панічний настрій;
 • тривога;
 • поява судом;
 • біль шкірного покриву і м’язової системи людини;
 • скачки артеріального тиску;
 • напади агресії;
 • і багато іншого.

Дані симптоми починають свою появу за 3-4 години до повного розвитку абстинентного синдрому. При цьому симптоми посилюються, що призводить до втрати контролю над своїми діями і вчинками. При подальшому відмову прийому наркотичного психотропного засобу Спайс, через 2 доби, стан наркозалежної людини посилюється. З’являється сильне свербіння шкірного покриву і розвивається діарея, відбувається зневоднення організму. Галюциногенні і слухові бачення, штовхають хворого на необдумані кроки і вчинки, що викликає побоювання не тільки за наркомана, але і його оточення.

Абстиненція (ломка) триває до 45 днів і залежить від стажу наркомана, препарату який він вживав. Не рідко дане стан при самостійному лікуванні від Спайсовой залежності призводить до розвитку шизофренії та інших важких психічних захворювань.

Звернення в Наркологічний центр «Життя» в Хмельницькому – вихід з глухого кута, а так само перший крок до нормального здорового життя.

Наркологічний центр «Життя» – лікування від Спайсовой залежності

лечение наркоманииНЦ «Життя», має великий досвід роботи зі Спайсовимі наркоманами. Методи лікування, перевірені часом і є авторськими програмами фахівців центр. При цьому практикується штаті Міннесота система оздоровлення, проведення автотренінгів, використання Китайської і народної медицини, оздоровлення фізичного тіла, ароматерапія і багато іншого. Все призначається по особистісним індивідуальним якостям підопічного. Як починається лікування?

Терапія від Спайсовой залежності – складна. Її складність полягає в сильному розвитку психічних захворювань, що вимагає професіоналізму психологів і наркологів.

Співробітники НЦ «Життя», сертифіковані і дипломовані працівники з Вищим медичною освітою, які мають досвід роботи з наркозалежними людьми.

Терапія від наркотичного пороку, починається з повної діагностики організму, що дає можливість призначення індивідуального лікування. При цьому знімається ризик нанесення шкоди людині і виникнення побічних ефектів від проведення терапії. Зцілення від пороку ділитися на кілька етапів:

 1. Всі підопічні на першому етапі проходять зняття «ломки» в карантинному секторі, де проведена детоксикація виводить з організму наркотичні токсини, знімається тяга до вживання Спайса, посилюється імунна система, виробляється стійке бажання кинути згубну заняття. Авторські програми зняття абстинентного синдрому, є строго індивідуальними, що покращує якість лікування підопічного. Часто до лікування залучаються родичі залежної людини, що підсилює бажання у хворого якнайшвидшого одужання.
 2. Другим етапом, після проведення детоксикації, є стаціонар. На стаціонарі, хворий проходить повторне діагностування, що призводить до корегування програми оздоровлення. Проводяться процедури фізіотерапії, психологічні заняття по системі «12 кроків», фізичне оздоровлення в сучасному спортивному залі, використовуються розслаблюючі масажі і ароматерапія. Всі методи оздоровлення, знімають нервову напругу і зміцнюють впевненість у своєму рішенні лікуватися і жити без шкідливих звичок.
 3. Важливий і необхідний етап лікування – адаптація. До даного етапу, людина повністю змінює погляди на життя, поведінку. Тому важливо, як він відреагує на повернення в рідні пенати іншою людиною. Тому перед випискою, підопічний отримує припис з призначеними тренінгами, курсами психологічної допомоги. Це дає можливість повністю виключити зрив на повторне вживання Спайса. Дотримуючись прописаним процедурам Наркологічного центру «Життя» в Хмельницькому, підопічний повертається в соціальне життя з цілодобовою підтримкою наркологів та психологів і впевненістю в завтрашньому дні.

Записатися на прийом до фахівців НЦ «Життя», можна через офіційний сайт або по черговим телефонами. Не варто соромитися своєї проблеми. Своєчасне звернення за допомогою, прискорює процес одужання людини.