Лікування методом НЛП

You are here:

Для лікування від алкогольної залежності лікарі застосовують різні методи. Одні забезпечують повне одужання пацієнта, інші – короткочасну ремісію.

У реабілітаційному центрі “Життя” психотерапевтична техніка НЛП використовується як основний метод позбавлення від тяги до спиртного, наркотиків, азартних ігор. Нейролінгвістичне програмування – ефективний спосіб боротьби, який успішно застосовують у світовій наркологічній практиці.

За допомогою цієї програми наші лікарі добиваються стабільної ремісії, вчать залежних самостійно управляти своїм тверезим життям і домагатися значимих цілей.

Суть лікування алкоголізму НЛП

Нейролінгвістичне програмування зародилося в Каліфорнійському університеті в 60-і роки 20 ст. Метод вивчає зв’язку, форми обміну інформацією, які діють на людину потрібним чином.

НЛП в наркології – це установки на природний нормальний спосіб життя і поведінку. Психотерапевти закладають в залежного інформацію, яка перепрограмує його хвору психіку і формує добровільну відмову від спиртного. Техніка НЛП делікатно впливає на центральну нервову систему і психіку людини, вона безболісна і не дає ускладнень.

Важливий момент в успішному результаті лікування – поступовість. Не можна розраховувати, що за 1-2 сеанси з психотерапевтом хворий перестане тягнутися до алкоголю. Швидке лікування зазвичай дає швидкі поразки.

Саме поетапна заміна “неправильних” установок, які склалися в підсвідомості залежного, дає стабільний результат. НЛП лікує поступово і відповідає загальноприйнятим етичним нормам.

Лікування алкоголізму НЛП в клініці “Життя”

Реабілітаційна клініка “Життя” в Україні – це комплексне лікування алкоголізму, наркоманії та ігроманії із застосуванням НЛП.

Комфортні умови проживання в мальовничому районі, можливість займатися спортом, повноцінне здорове харчування і дружні довірчі відносини всередині колективу сприяють швидкому розкриттю пацієнтів. Залежні, які лікуються у нас по НЛП техніці, змінюються кардинально:

  • вчаться керувати життям, емоціями, бажаннями;
  • стають вільними від обставин, від впливу колишніх друзів-товаришів по чарці;
  • успішно справляються з важкими життєвими ситуаціями;
  • вміють ставити цілі, знаходити шляхи їх досягнення;
  • легко інтегруються в здоровому суспільстві.

У програму реабілітації входять індивідуальні та групові сеанси НЛП. Якщо ваш близький не хоче лікуватися, ви можете викликати наших фахівців на будинок. Після мотивуючої бесіди ми заберемо хворого на лікування.

Лікування алкоголізму, наркоманії, ігроманії не терпить зволікань. Стрімко набираючи обертів, залежність затягує хворого в воронку, вибратися з якої з кожним днем ​​все важче.

Не витрачайте час! Звертайтеся в наркологічну клініку “Життя”. Поки не пізно. Переграти заново власне життя не вийде.