Лікування жіночого алкоголізму

You are here:

Жіночий алкоголізм: страшно, але виліковно

Жіночий алкоголізм - лікуванняПроблеми в стосунках, почуття самотності, хронічна втома, образи і депресії, міцна дружба або шлюб з алкоголіком стають виправданням для зайвого келиха вина або міцнішого напою. Помножити привід на особливості темпераменту і кількість нещасливих днів в році – в результаті з’являється жіночий алкоголізм, який вимагає повноцінного лікування.

А, якщо задуматися, ніякі градуси не вирішать проблем. Неприємності потрібно усвідомити, прийняти і почати діяти. Жінка споконвіку надихає чоловіків, створює і береже сім’ї, будує кар’єри і виховує дітей, прикрашає світ навколо себе. Пияцтво і жінка – несумісні!

У реабілітаційному центрі “Життя” можна пройти курс лікування жіночого алкоголізму – ефективно і анонімно. Грамотна мотивація, авторські методики і комфортні умови позбавляють більшість наших пацієнтів від тяги до спиртного назавжди.

Симптоми і ознаки жіночого алкоголізму

Алкоголь, як отруйна змія, підповзає непомітно, жалить впевнено і руйнує миттєво. Жінку-алкоголіка зі стажем помітно здалеку – червоно-синюшний колір шкіри, мішки під очима, вираз обличчя, манера одягатися… Але прогресуючій стадії передують початкові етапи – коли стороннім ще не помітно, але лікування вже необхідно.

 • Виражене бажання випити – неважливо, що і з ким, головне, що завжди знаходиться привід, причина, виправдання.
 • Вживання спиртного на самоті.
 • Заперечення зауважень близьких з приводу сформованої пристрасті.
 • Збільшення обсягу спиртного, після якого досягається стан сп’яніння.
 • Втрата апетиту, відмова від їжі під час застілля.
 • Зрушення в системі цінностей, втрата інтересу до важливих раніше захоплень, хобі.
 • Замкнутість, зміна кола друзів, поява подруг, завжди готових випити “за компанію”.
 • Зміна характеру поведінки – з’являється грубість, недбалість, істерики, нецензурна лайка, які не були раніше властиві жінці.
 • Зниження якості роботи, рівня інтелекту.
 • Запої, які можуть тягнутися кілька днів.

Важливим симптомом алкоголізму є виражена загальмованість блювотного рефлексу. Жінки-алкоголіки з прогресуючою залежністю не відчувають почуття нудоти, навіть велика доза спиртного не викликає у них блювоти. Це пояснюється зниженою збудливістю блювотного центру головного мозку.

Ми знаємо як змотивувати на лікування!

Ми допоможемо змотивуваті на лікування жіночого алкоголізму.

Телефонуйте просто зараз, та довіртесь професіоналам!

+38 (096) 358-18-30

+38 (093) 102-65-35

Більш очевидні прояви симптомів – по ходу прогресування захворювання. Не помітити їх можуть тільки байдужі близькі і неуважні перехожі. Ці ознаки кидаються в очі:

 • синюшне набрякле обличчя;
 • сплутане сальне волосся, яке рано сивіє і випадає;
 • безформна фігура – наслідок скорочення підшкірного жирового шару;
 • безглуздий вульгарний макіяж, відповідний “наряд” – результат стертих границь між “добре” і “погано”;
 • вираз обличчя говорить про відсутність найменших ознак інтелекту.

Всі ознаки прояву жіночого алкоголізму не виникають раптово. Вони поступово нашаровуються один на одного в міру розвитку захворювання.

Як вилікувати жіночий алкоголізм?

Усвідомивши проблему алкоголізму, сама жінка або її родичі намагаються зрозуміти, як позбутися залежності назавжди. На ринку медичних послуг пропонуються різні методи лікування алкоголізму – зняття похмільного синдрому, умовно-рефлекторна, сенсибілізуюча терапія, гіпноз, психотерапія. Оголошення в інтернеті і газетах пропонують позбутися від пристрасті народними методами.

У реабілітаційному центрі “Життя” в Україні до жіночого алкоголізму підходять з усіх боків. Комплексне лікування включає в себе вихід із запою, групові та індивідуальні психотерапевтичні сеанси, а також авторські методики, що дозволяють стабілізувати психіку, сформувати адекватну систему цінностей і безболісно пройти етап інтеграції в соціум.

Лікування жіночого алкоголізму в комфортних умовах

Курс передбачає тривале перебування пацієнта в клініці, тому тут створені комфортні санаторні умови:

 • 2-3 місні спальні;
 • простора вітальня з телевізором;
 • тренажерний зал;
 • парилка, басейн;
 • тераса з барбекю.

Важлива складова внутрішньої політики нашого центру – шанобливе ставлення до пацієнтів, формування взаємної поваги наших підопічних один до одного. Позбутися від жіночого алкоголізму простіше, коли відчуваєш підтримку від тих, хто знаходиться в подібній ситуації, коли бачиш приклади тих, хто вже зміг це зробити.

Реабілітаційний центр “Життя” – це шанс побороти алкоголізм назавжди, без бажання знову “зануритися” в чарку. Ми мотивуємо, ми лікуємо, ми допомагаємо почати жити!

Якщо ви знаходитесь тут, значить, швидше за все, ви вже зіткнулися з проблемою жіночого алкоголізму. Значить, ви вже готові з нею боротися. Заповніть заявку на нашому сайті або зв’яжіться з нашим консультантом за уточненням подробиць. Знайте, що ви не самотні – разом ми впораємося!

Втомилися від проблем? Ми знаємо як їх вирішити!

Наш консультант відповість на всі запитання, та допоможе Вам зробити правильне рішення.

Не відкладайте на потім те, що можливо зробити зараз!

+38 (096) 358-18-30

+38 (093) 102-65-35